G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Żory - Polary robocze

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to wszechstronny sklep internetowy, oferujący bogaty asortyment produktów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Nasi klienci z Żor już od dawna zaufali naszemu doświadczeniu i wysokiej jakości produktom. Dzięki rozbudowanej ofercie online, każdy zawodowiec znajdzie u nas niezbędne wyposażenie, które zapewni mu ochronę w pracy oraz komfort użytkowania.


Wśród kategorii asortymentu, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem naszych klientów, znajduje się Odzież ostrzegawcza PW3. To specjalistyczna kategoria odzieży, która zapewnia wysoką widoczność w każdych warunkach. Posiadamy w niej szeroki wachlarz koszulek, t-shirtów, kamizelek ostrzegawczych, bluz, kurtek męskich i damskich oraz spodni, ogrodniczek i kombinezonów ostrzegawczych. Wszystkie produkty wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, które zagwarantują bezpieczeństwo i wygodę w różnorodnych środowiskach pracy.


Jeżeli chodzi o ochronę w warunkach niskich temperatur, nasze Kurtki odblaskowe ostrzegawcze są niezastąpione. Oferujemy kurtki zimowe, ocieplane, podgrzewane, a także wersje dwukolorowe i kontrastowe, które łączą w sobie styl z funkcjonalnością. Dla osób oczekujących odzieży dopasowanej do aktywnego trybu życia proponujemy modele oddychające, przeciwdeszczowe i paroprzepuszczalne.


Zastosowanie technologii odstraszających owady oraz własności antystatycznych to atut naszych Kombinezonów trudnopalnych. Są one idealne dla osób pracujących w ekstremalnych warunkach, oferując ochronę przed ogniem oraz złymi warunkami atmosferycznymi. Dostępne są również modele z kapturem dla jeszcze lepszej ochrony.


Dla branży gastronomicznej przygotowaliśmy Chusty kucharskie, dzięki którym każdy kucharz może zadbać o higienę pracy zachowując jednocześnie profesjonalny wygląd.


Niezmiennie ważnym aspektem bezpieczeństwa w pracy są odpowiednie buty. W naszej ofercie znajduje się Wodoodporne obuwie robocze antypoślizgowe białe, które jest nieocenione w miejscach, gdzie istnieje ryzyko poślizgnięcia się na mokrej lub śliskiej powierzchni.


Praca w środowiskach elektroniki wymaga specjalistycznej odzieży. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się Odzież antystatyczna ESD, która zapobiega uszkodzeniom sprzętu elektronicznego na skutek wyładowań elektrostatycznych.


Ochrona dłoni to krytyczny element wyposażenia każdego pracownika, dlatego w naszym asortymencie znajdują się również Rękawice Antystatyczne, które zapewniają nie tylko ochronę przed elektrostatyką, ale również komfort i precyzyjny chwyt.


Nie można zapomnieć o komforcie pracy w chłodniejsze dni. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując Polary robocze, które łączą ciepło z funkcjonalnością. Wykonane są one z materiałów, które pozwalają skórze oddychać, unikając tym samym nadmiernego towarzyszącego pocenia się przy pracy fizycznej.


Dobrej jakości Wododoporna, oddychajaca i wiatroszczelna odzież robocza WX3 może sprawić, że trudne warunki atmosferyczne będą mniej odczuwalne. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty ubrania, które zapewnią ochronę nawet w najbardziej wymagających warunkach pogodowych.


Ostatnią z wymienianych kategorii jest nasza oferta na Rękawice chroniące przed zimnem, która umożliwia zachowanie rąk w cieple nawet podczas pracy w wyjątkowo niskich temperaturach.


Zapraszamy wszystkich klientów z Żor do odwiedzenia naszego sklepu internetowego PLATWAR.COM, gdzie każdy znajdzie rozwiązania BHP dostosowane do swoich potrzeb i wymagań branżowych. Naszym priorytetem jest wasze bezpieczeństwo i zadowolenie z zakupów w naszym sklepie internetowym.

Sklep i Hurtownia BHP Żory - Artykuły BHP online