G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Zielona Góra - Obuwie antypoślizgowe CompositeLite Grip

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to miejsce, gdzie profesjonaliści oraz osoby prywatne z Zielonej Góry znajdą szeroki wybór produktów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących sobie nie tylko wysoką jakość i trwałość wyposażenia, ale również komfort i estetykę. Szereg produktów, które oferujemy, zdobył uznanie wielu klientów w Zielonej Górze, co potwierdza naszą pozycję jako zaufanego dostawcy w branży BHP.


W kategorii Obuwie robocze z mikrofibry - CompositeLite Microfibre oferujemy obuwie wykonane z najwyższej jakości mikrofibry, co gwarantuje nie tylko doskonałą ochronę stóp, ale także niespotykaną dotąd lekkość i wygodę. To obuwie dedykowane do różnorodnych środowisk pracy, gdzie liczy się każdy detal gwarantujący bezpieczeństwo.


Nasze Obuwie robocze Steelite Ultra to gwarancja stabilności oraz bezpieczeństwa dla każdego pracownika. Dzięki zaawansowanym technologiom użytych w procesie produkcji, nasze buty robocze łączą w sobie trwałość i wysoki komfort użytkowania. W tej kategorii znajdziemy zarówno obuwie idealne na letnie upały, jak i modele, które sprawdzą się w chłodniejsze dni.


Odkryj naszą kolekcję Odzież robocza bawełniana, która zapewnia maksymalny komfort noszenia dzięki wykorzystaniu naturalnych włókien. W tej kategorii oferujemy kombinezony oraz ogrodniczki, które są nie tylko wygodne, ale i praktyczne. Ich konstrukcja sprzyja swobodzie ruchów, a trwałe materiały zapewniają długą żywotność.


Dla profesjonalistów poszukujących nieprzenikalnej ochrony, prezentujemy naszą Hermetyczną Odzież Roboczą Ochronną BizTex. Kombinezony z tej serii to gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie: od skutecznej ochrony przed szkodliwymi substancjami, po zachowanie czystości w warunkach produkcyjnych.


Jeśli szukasz zaawansowanych rozwiązań, kategoria CompositeLite Ultra jest dla Ciebie. W tej sekcji sklepu znajdziesz obuwie robocze, które stanowi idealną równowagę między ochroną, a nowoczesnym designem oraz wygodą, odpowiadającą na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.


Specjaliści zajmujący się Likwidacją skutków wycieków chemicznych odnajdą produkty, które umożliwią im bezpieczne i efektywne działanie w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Nasze maty, rękawy pochłaniające, zestawy sorbentów są niezbędne w każdym zakładzie pracy, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia szkodliwych wycieków.


Sklep PLATWAR.COM proponuje także różnorodne Akcesoria do ochrony głowy, takie jak wymienne soczewki, uchwyty do wizjerki czy naklejki odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo i widoczność. Różnorodne dopasowania do hełmów zapewniają ochronę dostosowaną do każdej sytuacji, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.


W odpowiedzi na nieprzewidywalne warunki pogodowe przygotowaliśmy dla naszych klientów Kurtki przeciwdeszczowe 3 w 1, oferując nie tylko ochronę przed deszczem, ale również komfort termiczny i oddychalność. Produkty te to idealny wybór dla zawodów na świeżym powietrzu, gdzie panują zmienne warunki atmosferyczne.


Dla osób pracujących w środowisku, gdzie kluczowe jest utrzymanie równowagi, idealnym rozwiązaniem będzie nasza oferta Obuwie antypoślizgowe CompositeLite Grip. Innowacyjne technologie zastosowane w tych butach zapewniają dodatkową stabilność oraz bezpieczeństwo w miejscach pracy, gdzie podłogi są śliskie lub mokre.


Na chłodniejsze dni i pracę w niskich temperaturach polecamy nasze Rękawice chroniące przed zimnem. Rękawice te zapewnią Ci ciepło i komfort nawet podczas pracy w najbardziej wymagających warunkach zimowych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, produkty te stanowią doskonałą barierę przed chłodem.


PLATWAR.COM gwarantuje swoim klientom dostęp do szerokiej gamy produktów BHP...

Sklep i Hurtownia BHP Zielona Góra - Artykuły BHP online