G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Żagań - Szorty robocze - Kurtki trudnopalne

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to godny zaufania e-commerce, który z powodzeniem zdobywa zaufanie klientów w miejscowości Żagań oraz w całej Polsce. Jako internetowy dostawca odzieży i akcesoriów BHP, PlATWAR.COM oferuje szeroki wachlarz produktów, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy w różnych warunkach.


Nasza wyjątkowa kategoria Bluzy ostrzegawcze poliestrowo - bawełniane 65/35 charakteryzuje się produktami, które łączą w sobie wygodę z bezpieczeństwem. Przygotowane z myślą o tych, którzy potrzebują większej widoczności w pracy, nasze bluzy ostrzegawcze są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne. Materiał, z jakiego są wykonane, zapewnia długi okres użytkowania bez utraty swoich właściwości odblaskowych.


Linia Araflame Plus przenosi bezpieczeństwo na zupełnie nowy poziom. W asortymencie znajdują się kombinezony i ogrodniczki, które wyróżnia odporność na ogień i komfort noszenia nawet podczas wielogodzinnych zadań. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów, odzież z tej serii zapewnia ochronę, która jest kluczowa dla każdego pracownika narażonego na ekstremalne warunki pracy.


W ofercie Odzież dla straży pożarnych klienci znajdą wysokojakościową odzież zaprojektowaną z myślą o bezwzględnym bezpieczeństwie. Każda część garderoby jest przetestowana i przystosowana do specyfiki pracy strażaków, oferując im produkty, które są nie tylko ognioodporne, ale również wygodne, co jest niezmiernie ważne podczas akcji ratunkowych, gdzie liczy się każda sekunda.


W ramach asortymentu Kamizelki robocze sklep PLATWAR.COM prezentuje rozwiązania, które przeznaczone są dla użytkowników ceniących sobie praktyczność. Kamizelki dostępne w naszym sklepie, oprócz podnoszenia bezpieczeństwa, podkreślają profesjonalizm pracownika. Zastosowanie jakościowych materiałów sprawia, że produkty te nie zawodzą w trakcie użytkowania i dobrze komponują się z innymi elementami odzieży roboczej.


Oferowane przez nas Spodnie ostrzegawcze PW3 to synonim innowacyjności w segmencie ochrony pracowniczej. Od modeli przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, aż po elastyczne spodnie, które zapewniają swobodę ruchów i komfort przez cały dzień pracy. Wzbogacone o elementy odblaskowe, spodnie te skupiają na sobie uwagę, dbając o widoczność użytkownika w każdym środowisku pracy.


W PlATWAR.COM dbamy również o ochronę osobistą, dostarczając wysokiej jakości Opaski spawalnicze, niezwykle ważne dla spawaczy, którzy potrafią docenić ich funkcjonalność i ochronne właściwości. Dla tych, którzy pracują na zewnątrz, oferujemy również Obuwie BHP, które zapewnia pewność kroku w każdych warunkach, zarówno na placu budowy, jak i w magazynie. Z kolei Okulary przeciwsłoneczne BHP gwarantują ochronę oczu zarówno przed niebezpiecznymi czynnikami mechanicznymi, jak i szkodliwymi promieniowaniem UV. Nie zabrakło też rozwiązań dla osób potrzebujących dodatkowego poziomu bezpieczeństwa, jak np. Pasy odblaskowe, podnoszące widoczność po zmroku. Ochrona dłoni jest równie ważna, dlatego w naszej ofercie umieściliśmy Rękawice termoaktywne, zapewniające ochronę w niskich temperaturach i w trakcie pracy z narzędziami.


Zakupy w PLATWAR.COM to gwarancja profesjonalnego podejścia do potrzeb każdego klienta oraz dostępu do szerokiego spektrum artykułów BHP, które zapewniają ochronę i komfort pracy. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z ofertą produktów, które stanowią niezbędny element wyposażenia w wielu branżach, gwarantując bezpieczeństwo oraz zadowolenie z użytkowania.

Sklep i Hurtownia BHP Żagań - Artykuły BHP online