G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Warszawa - Dodatki do ochrony oczu

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to renomowany internetowy dostawca wyposażenia ochronnego, obsługujący klientów ze stolicy Polski, Warszawy. Cieszy się zaufaniem wielu klientów dzięki szerokiej ofercie i skupieniu na bezpieczeństwie i komforcie użytkowania. Oferujemy produkty, które spełniają najwyższe standardy i są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.


Wśród naszych starannie wyselekcjonowanych produktów znajdą Państwo wysokiej jakości Gogle, które zapewniają ochronę na różnych poziomach. Dysponujemy zarówno modelami niewentylowanymi dla tych, którzy poszukują maksymalnej ochrony w ekstremalnych warunkach, jak i goglami z wentylacją, które skutecznie chronią przed parowaniem. Dla osób, które cenią sobie pełną izolację, oferujemy nieprzepuszczalne gogle. A jeśli priorytetem jest wygoda użytkowania, polecamy ultralekkie modele, które zapewniają komfort nawet podczas długotrwałego użytkowania.


Dla profesjonalistów poszukujących specjalistycznych rozwiązań, przygotowaliśmy sekcję Rękawice dla specjalistów. Ta kategoria obejmuje rękawice pilarza zabezpieczające przed skutkami pracy z piłami łańcuchowymi, jak również rękawice antywibracyjne, które są niezbędne przy pracy z narzędziami tworzącymi silne wibracje. Każdy model jest wynikiem połączenia nowoczesnej technologii i doskonałego wykonania.


Dbając o detale, PLATWAR.COM zapewnia również Dodatki do ochrony oczu, takie jak wymienne wizjerki, zapasowe osłony, oraz praktyczne akcesoria, które skutecznie przedłużają żywotność okularów ochronnych i wizjerów. Proponujemy chusteczki do czyszczenia oraz stanowiska do czyszczenia, które pomogą zachować wszelkie okulary w idealnym stanie.


Na uwagę zasługuje również nasza kolekcja Plecaki. Znajdziesz tu modele zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkownika - plecaki ostrzegawcze, które gwarantują dobrą widoczność w każdych warunkach, oraz modele z funkcjonalnym podziałem na kieszenie i systemem szybkiego dostępu. Każdy z plecaków łączy wygodę z praktycznością.


W naszej ofercie znajdują się również innowacyjne Obuwie robocze z mikrofibry - CompositeLite Microfibre, zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort i ochronę w trudnych warunkach pracy dzięki wysokiej jakości materiałom i przemyślanym rozwiązaniom.


Dla osób pracujących na wysokościach mamy specjalistyczne wyposażenie z kategorii Ochrona przed upadkiem. Ochronne szelki, linki z amortyzatorem oraz wyposażenie do zabezpieczania narzędzi zagwarantują stabilność i zmniejszą ryzyko wypadku przy pracy na wysokości.


Asortyment naszego sklepu obejmuje również zawodowe Noże, które są niezbędnym narzędziem dla wielu branż. Na szczególną uwagę zasługuje nasz bezpieczny nóż - zaprojektowany z myślą o zmniejszeniu ryzyka urazów oraz z możliwością wymiany ostrza dla długotrwałego użytkowania.


W naszym internetowym sklepie znajdą Państwo również odzież roboczą o wyjątkowych właściwościach: Wododoporna, oddychająca i wiatroszczelna odzież robocza WX3.


Dla osób ceniących sobie elegancki wygląd w środowisku pracy, proponujemy również Lekką odzież korporacyjną, która łączy komfort z reprezentacyjnym wyglądem. W tej kategorii znajdziesz zarówno koszule, jak i stylowe bluzy oraz koszulki damskie.


Oferujemy także profesjonalną odzież malarską z linii Portwest Painters Pro.

Sklep i Hurtownia BHP Warszawa - Artykuły BHP online