G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Tarnowskie Góry - Akcesoria obuwnicze

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to zaufane miejsce w przestrzeni internetowej, gdzie klienci z Tarnowskich Gór mogą znaleźć szeroki asortyment odzieży i akcesoriów BHP. Choć nie posiadamy fizycznej lokalizacji w tym mieście, nasz sklep internetowy zyskał już wielu zadowolonych klientów właśnie z Tarnowskich Gór, którzy cenią sobie profesjonalizm, bogatą ofertę oraz doskonałą jakość obsługi.


Jedną z popularnych kategorii jest Wododoporna, oddychajaca i wiatroszczelna odzież robocza WX3, gdzie oferujemy rozwiązania idealne na zmienne warunki pogodowe. Asortyment obejmuje ciepłe polary, wygodne kurtki, praktyczne bezrękawniki oraz ogrodniczki. Elekantne koszulki polo, spodnie serwisowe z kieszeniami kaburowymi oraz kombinezony trudnopalne to wybór dla tych, którzy cenią sobie komfort i trwałość.


Dla klientów zainteresowanych ochroną wzroku mamy bogatą gamę produktów w kategorii Gogle. Zarówno modele niewentylowane, zapewniające maksymalną ochronę, jak i te oferujące dodatkową wentylację, które skutecznie zapobiegają parowaniu. Oferujemy również gogle ultralekkie dla najwyższej wygody użytkowania.


Dla pań poszukujących specjalistycznej odzieży, przygotowaliśmy kategorię Odzież ostrzegawcza damska, gdzie prezentujemy produkty łączące estetykę z funkcjonalnością. Damskie spodnie ostrzegawcze nie tylko zapewniają widoczność, ale i komfort noszenia, a koszulki z elementami odblaskowymi podkreślają sylwetkę jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo.


Niezbędnym uzupełnieniem oferty są Dodatki do ochrony oczu, gdzie można znaleźć asortyment zachowujący stan okularów i wizjerów. Wymienną wizjerkę, zapasowe osłony oraz praktyczne akcesoria, jak woreczek na okulary czy sznurek na okulary, znajdziesz w tej sekcji. Utrzymuj czystość Twoich okularów dzięki naszym chusteczkom do czyszczenia oraz profesjonalnemu stanowisku do czyszczenia.


W dziale Odzież robocza bawełniana prezentujemy kolekcję odzieży wykonanej z tego naturalnego materiału. Kombinezony bawełniane, lekkie ogrodniczki oraz fartuchy robocze to gwarancja pełnej ochrony i komfortu noszenia dla specjalistów z różnych branż.


W ramach kategorii Maski materiałowe znajdziecie produkty gwarantujące komfort i ochronę. Zapewniamy maski dwuwarstwowe i trójwarstwowe, które dzięki taśmie nosowej i opasce na nos doskonale dopasowują się do twarzy.


Zabiegając o potrzeby pracowników w chłodniejsze dni, stworzyliśmy ofertę Kurtki robocze, które nie tylko ogrzewają, ale i podkreślają profesjonalny wygląd. Proponujemy zarówno modele zimowe, dwukolorowe, jak i specjalistyczne kurtki dla pilarzy oraz kurtki elastyczne dopasowujące się do sylwetki.


W odpowiedzi na potrzeby ochrony przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, stworzyliśmy linię Spodnie trudnopalne, oferując spodnie ostrzegawcze, ocieplane, a także wyposażone w właściwości antystatyczne i antyelektrostatyczne.


Nasi klienci mogą również zapoznać się z szeroką gamą Akcesoria obuwnicze, w tym nakładki antypoślizgowe, wkładki żelowe czy wkładki z poduszką dla dodatkowego komfortu i wsparcia.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą PLATWAR.COM i dołączenia do grona zadowolonych klientów z Tarnowskich Gór oraz innych regionów Polski. Nasza skrupulatna selekcja produktów i troska o każdego klienta sprawiają, że PLATWAR.COM to miejsce, gdzie bezpieczeństwo i satysfakcja idą w parze z wygodnym, online zakupem.

Sklep i Hurtownia BHP Tarnowskie Góry - Artykuły BHP online