G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Szczecin - Softshele ostrzegawcze

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to renomowany dostawca artykułów ochrony osobistej, oferujący swoje produkty przez Internet. Jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu klientów ze Szczecina, którzy systematycznie korzystają z naszej bogatej oferty odzieży ochronnej oraz sprzętu BHP. Choć sklep nie mieści się fizycznie w Szczecinie, to dzięki platformie online możemy efektywnie obsługiwać naszych klientów właśnie z tego regionu, dostarczając im produkty najwyższej jakości.


Nasz sklep internetowy zawiera szeroki asortyment sprzętu, który jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa w różnorodnych środowiskach pracy. Starannie dobrana oferta to efekt naszego wieloletniego doświadczenia oraz ścisłej współpracy z ekspertami w branży. Przedstawiamy Państwu rodzaje odzieży i sprzętu, które znajdą Państwo w naszym sklepie:


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą Softshele ostrzegawcze. Dwukolorowe softshele zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach oraz najwyższą jakość i funkcjonalność. Nasz trzywarstwowy softshel gwarantuje skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz zapewnia doskonałą izolację termiczną i komfort noszenia.


Prezentujemy odzież roboczą stworzoną z myślą o specyfice pracy w branży spożywczej. Nasza Odzież dla przemysłu spożywczego łączy w sobie funkcjonalność oraz zapewnienie odpowiedniej higieny. Zapaski i fartuchy chronią w czasie pracy, podczas gdy bluzy piekarskie i spodnie są dopasowane do potrzeb specjalistów z tej branży. Całość oferty dopełniają kombinezony Dalej, oferujemy Rękawice z ochroną chemiczną, które dzięki zaawansowanej technologii zapewniają bezpieczeństwo oraz trwałość, niezależnie od ekstremalnych warunków pracy. Oferowane modele są przemyślane tak, aby sprostać różnym zagrożeniom, jakie niesie ze sobą kontakt z substancjami chemicznymi.


Warto również zwrócić uwagę na nasze Nakolanniki, które są niezastąpionym elementem wyposażenia osób, których praca wymaga częstego klęczenia. Oferujemy modele zapewniające dopasowanie, stabilność i ochronę, zarówno dla kolan, jak i ud. Dla potrzebujących wszechstronnej ochrony, przygotowaliśmy ochraniacze na łokcie oraz wkładki amortyzujące na ramiona. Technologia "super gel" zastosowana w produktach gwarantuje komfort nawet podczas długotrwałego użytkowania.


W kwestii ochrony dróg oddechowych, rekomendujemy Półmaski jednorazowe FFP3, które spełniają najwyższe standardy filtracji i bezpieczeństwa. Są one niezbędne w miejscach, gdzie konieczne jest uzyskanie skutecznej ochrony przed cząstkami stałymi oraz ciekłymi aerozolami.


Specjalistyczna odzież trudnopalna, jaką prezentujemy w Dzianinie Modaflame, jest odpowiedzią na potrzeby rynku wymagającego szczególnej ochrony przed ogniem. Wygodne t-shirty, koszulki polo i bluzy z kapturem zapewniają bezpieczeństwo i są jednocześnie komfortowe w noszeniu nawet przez długi czas. Na chłodniejsze dni idealnie nadają się nasze bluzy polarowe, zaś kołnierze i kominiarki ochronią najbardziej narażone na zimno części ciała.


Dla osób, które szukają prostszych lecz równie skutecznych rozwiązań, polecamy Maski materiałowe. Nasze dwu- i trójwarstwowe maski zapewniają wysoką filtrację i są wygodne w noszeniu dzięki elementom dopasowującym się do kształtu nodze.


Jeśli chodzi o odzież odpowiednią do pracy w warunkach mokrych i deszczowych, nasza Odzież wodoodporna PW3 zapewni komfort i suchość nawet w ciężkich warunkach pogodowych. Savvy users can explore the fancified designs, ensuring a stylish appearance while ensuring dryness.


Modaflame\u2122 is a remarkable line in our outstanding assortment, providing specialized work clothing that meets the most stringent safety and comfort standards. Outfits like Modaflame\u2122 trousers and jackets provide sturdy protection in tough conditions, while the Modaflame™ polo shirt combines functionality with elegance. A full-coverage overall ensures comprehensive protection, and Modaflame™ socks complete the set, taking care of foot comfort.


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
Doceniamy zaufanie, jakim obdarzają nas klienci ze Szczecina i zapewniamy o ciągłym dążeniu do ulepszania naszych usług oraz oferty, aby sprostać ich wymaganiom. W PLATWAR.COM wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w miejscu pracy i dlatego dostarczamy tylko produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i wsparcia w zapewnieniu sobie i swoim pracownikom odpowiedniego poziomu ochrony.

Sklep i Hurtownia BHP Szczecin - Artykuły BHP online