G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Świebodzin - Maski spawalnicze - Okulary BHP

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to doceniane źródło wysokiej jakości wyposażenia ochronnego dla wielu zadowolonych klientów, również z miasta Świebodzin. Mimo że nie jesteśmy fizycznie obecni w Świebodzinie, nasza renoma i zaufanie, jakim nas państwo obdarzyli w internecie, rośnie nieustannie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu online, by zapoznać się z obszerną ofertą, którą dla Państwa przygotowaliśmy.


Nasza oferta wpisuje się w różnorodne potrzeby, od Spodnie robocze, przez Rękawice izolacyjne, Peleryny spawalnicze, po Kamizelki odblaskowe. Jest to odzwierciedlenie naszego zaangażowania w dostarczanie produktów, które nie tylko chronią, ale również zwiększają komfort pracy.


Z dumą prezentujemy kategorię Dodatki do ochrony oczu, w której znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do ochrony waszego najważniejszego narządu zmysłu. Oferujemy szereg produktów, takich jak wymienną wizjerkę, zapasowe osłony, a także praktyczne akcesoria takie jak woreczek na okulary czy sznurek na okulary. Chusteczki do czyszczenia okularów oraz profesjonalne stanowisko do czyszczenia to produkty, które umożliwią utrzymanie czystości i przezroczystości wizjerów, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo pracy.


W odpowiedzi na potrzeby branży elektronicznej i nie tylko, stworzyliśmy kolekcję Odzież antystatyczna ESD. Tutaj znajduje się specjalistyczna odzież takie jak bluzy, t-shirty oraz koszulki ESD, które są niezbędne dla zachowania ciągłości produkcji oraz ochrony przed uszkodzeniami elektrostatycznymi. Każda z tych części garderoby spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, a nasze spodnie oraz fartuchy z linii ESD stanowią dodatkowe zabezpieczenie dla osób pracujących w środowiskach wrażliwych na ładunki elektrostatyczne.


Specjalnie dla kobiet pracujących w wymagających warunkach mamy Odzież ostrzegawcza damska, gdzie funkcjonalność i estetyka idą w parze. Damskie spodnie ostrzegawcze oraz koszulki projektowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, ale również o wygodzie i stylu. Elementy odblaskowe gwarantują dobrą widoczność i zwiększają bezpieczeństwo w pracy.


Z myślą o pracy na wysokościach, prezentujemy naszą kategorię Zestaw chroniący przed upadkiem, która zawiera specjalistyczny sprzęt zabezpieczający życie i zdrowie. W ofercie znajdują się zestawy samozaciskowe, zestawy do użytku wertykalnego, jak i specjalne rozwiązania dla prac przy montażu i demontażu rusztowań, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.


Na koniec, warto zwrócić uwagę na naszą linię Kamizelki ostrzegawcze Vest-Port, w której kładziemy nacisk na widoczność oraz bezpieczeństwo pracowników, szczególnie tych z branży kolejowej i drogowej. Dystrybuujemy różnorodne kamizelki, od odblaskowych po dystansowe, zgodnie ze wszystkimi normami bezpieczeństwa, które są kluczowe w pracy codziennej.


PLATWAR.COM jest synonimem nie tylko wysokiej jakości, ale i elastyczności w spełnianiu wymagań naszych klientów. Zapewniamy, iż do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o to, aby nasze produkty służyły bezpiecznej i wygodnej pracy.


Zapraszamy do przeglądania naszej strony, korzystania z łatwo dostępnych kategorii i odkrywania bogatej oferty sprzętu i odzieży BHP, która jest dostępna dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i wygodę w miejscu pracy.

Sklep i Hurtownia BHP Świebodzin - Artykuły BHP online