G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Stalowa Wola - CompositeLite

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to renomowany dostawca sprzętu i odzieży ochronnej dla klientów z całej Polski, który zyskał również zaufanie wielu klientów w Stalowa Wola. Nasza internetowa platforma sprzedażowa to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę zakupów online oraz dostęp do szerokiej gamy produktów BHP najwyższej jakości.


W naszym asortymencie znajduje się wyjątkowa Dzianina Modaflame HVO, która dzięki swoim właściwościom zapewnia nie tylko doskonałą ochronę przed ogniem, ale również wysoki komfort noszenia. Jest to doskonały wybór dla profesjonalistów szukających materiałów o wysokim stopniu ochrony.


Z myślą o potrzebach różnorodnych branż, przygotowaliśmy ofertę z zakresu Odzieży roboczej bawełnianej. Od kombinezonów bawełnianych, które gwarantują wytrzymałość i pełną ochronę, przez ogrodniczki bawełniane zapewniające swobodę ruchów, aż po fartuchy robocze odpowiednie dla szerokiej grupy specjalistów.


Dla osób poszukujących najwyższej jakości odzieży ognioodpornej, oferujemy serię Araflame Plus, gdzie wyróżniają się elementy takie jak kombinezony i ogrodniczki. Araflame Plus to synonim doskonałej odporności na ogień, trwałości materiału oraz lekkości zapewniającej komfort użytkowania.


Nasza oferta nie kończy się jednak na odzieży ognioodpornej. Oferujemy również Kurtki przeciwdeszczowe 3 w 1, które są konstruowane z myślą o trwałości i funkcjonalności, jednocześnie chroniąc przed deszczem i zapewniając oddychalność w trudnych warunkach pracy.


Z kolei w kategorii Spodnie robocze WX2 oferujemy zarówno eleganckie wąskie spodnie damskie idealne do codziennej pracy, jak i spodnie ciążowe, które łączą w sobie wsparcie i komfort. Polecane są również damskie spodnie cargo oraz chinosy na miarę współczesnej funkcjonalności i stylu.


Narzędzia to nieodłączny element pracy wielu specjalistów – tu z pomocą przychodzi nasza kategoria Torby na narzędzia, która zawiera praktyczne torby na narzędzia pozwalające na łatwy dostęp i bezpieczne przechowywanie sprzętu.


Dla zainteresowanych odpowiednim zabezpieczeniem głowy i wzroku, stworzyliśmy sekcję Ochrona głowy, gdzie można znaleźć gogle oraz okulary spawalnicze z najwyższej półki, jak również hełmy i przyłbice spawalnicze chroniące przed urazami i szkodliwym hałasem.


Specjalnie dla sektora gastronomicznego, proponujemy naszą kolekcję Fartuchy kucharskie, odpowiadającą na potrzeby zarówno rzeźników, jak i pasjonatów kulinarnych. Fartuchy kucharskie to nie tylko ochrona, ale również komfort noszenia.


A dla tych, którzy oczekują najwyższego stopnia zabezpieczenia w pracy, polecamy serię Bizflame Pro, która oferuje kombinezony i spodnie trudnopalne, zaprojektowane do pracy w ekstremalnych warunkach.


Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to przestrzeń, w której każdy profesjonalista odnajdzie produkty, których potrzebuje do swojej pracy. Dla naszych klientów z Stalowa Wola zapewniamy błyskawiczne realizacje zamówień i wsparcie naszych specjalistów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego internetowego sklepu i odkrycia oferty, która gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania zawodowych obowiązków.

Sklep i Hurtownia BHP Stalowa Wola - Artykuły BHP online