G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Sędziszów Małopolski - Kaski odblaskowe - Rękawice ochronne

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to miejsce, gdzie jakość spotyka się z bezpieczeństwem, a szeroki asortyment spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów w dziedzinie ochrony pracy. W Sędziszowie Małopolskim sklep zdobył zaufanie wielu klientów, którzy cenią profesjonalizm oraz szeroką ofertę produktów BHP.


W kategorii Odzież dla straży pożarnych oferujemy specjalistyczną odzież, która spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa wymagane w trudnych warunkach ratowniczych. Nasz płaszcz oraz spodnie dla strażaków zostały zaprojektowane, by zapewnić maksymalną ochronę przed ogniem i wysokimi temperaturami, jednocześnie gwarantując komfort i swobodę ruchów.


Na uwagę zasługuje również Przeciwdeszczowa odzież robocza odblaskowa, która łączy w sobie wysoką funkcjonalność i trwałość. Płaszcz wodoodporny to idealna propozycja dla tych, którzy są narażeni na pracę w trudnych warunkach atmosferycznych. Odzież odblaskowa zawarta w tej linii zwiększa widoczność i bezpieczeństwo pracy, niezależnie od pory dnia.


Dla osób poszukujących odzieży odpornej na wysoką temperaturę, polecamy Kurtki robocze trudnopalne. W ofercie znajdują się modele idealne dla spawaczy, a także kurtki dwukolorowe zwiększające widoczność. Warto podkreślić, że wszystkie nasze kurtki posiadają również właściwości antystatyczne, co jest nieocenione podczas pracy z elektrycznością.


Dział Odzież wodoodporna PW3 prezentuje nowoczesne rozwiązania w zakresie odzieży chroniącej przed wodą. Projektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności produkty są odpowiedzią na potrzeby pracowników wielu branż.


Równie innowacyjna jest linia Silver Ion, która wykorzystuje właściwości jonów srebra w walce z bakteriami. Antybakteryjna koszulka oraz spodnie z tej serii to doskonały wybór dla osób, które potrzebują dodatkowej ochrony higienicznej w swojej pracy.


W ofercie nie zabrakło również olbrzymiego wyboru Obuwia ochronnego, które jest fundamentem bezpiecznej pracy w wielu zawodach. Buty spełniające surowe normy ochrony zapewniają stabilność, wygodę i bezpieczeństwo stopom pracowników.


Zadbaliśmy też o oczu ochronę, oferując szeroką gamę Okularów przeciwsłonecznych BHP, które chronią wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz zagrożeniami mechanicznymi.


Specjaliści w dziedzinie spawania znajdą u nas Fartuchy spawalnicze zapewniające optymalną ochronę przed iskrami i żarem. Wykonane z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia gwarantują trwałość i komfort nawet podczas długotrwałej pracy.


Dopełnieniem oferty są Torby spawalnicze, które są nieocenionym elementem wyposażenia, pozwalającym na przechowywanie i transportowanie potrzebnego sprzętu spawalniczego w wygodny i bezpieczny sposób.


W PLATWAR.COM każdy profesjonalista znajdzie produkty stworzone z myślą o zapewnieniu jak największej ochrony w miejscu pracy, co odbija się na wzroście bezpieczeństwa i komforcie użytkowania przez naszych klientów w Sędziszowie Małopolskim. Zapraszamy do poznania całej naszej oferty na stronie internetowej.

Sklep i Hurtownia BHP Sędziszów Małopolski - Artykuły BHP online