G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Ropczyce - Buty robocze - Płaszcze spawalnicze

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to renomowany dostawca wyposażenia ochronnego, który cieszy się zaufaniem wielu klientów w Ropczyce. Nasza bogata oferta produktów wyróżnia się wysoką jakością i przystępnymi cenami. Zadbaliśmy o to, aby każdy profesjonalista mógł znaleźć u nas odpowiednie wyposażenie niezbędne do zapewnienia sobie bezpieczeństwa w różnorodnych warunkach pracy.


Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem odzieży roboczej ochronnej hermetycznej BizTex. To linia produktów stworzona z myślą o specjalistach, dla których priorytetem jest maksymalna ochrona. Kombinezony robocze z tej serii łączą w sobie zaawansowaną technologię materiałową z komfortem użytkowania, a narękawniki mikroporowate chronią przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, zapewniając przy tym wysoką przewiewność. Sprawdź ofertę na stronie Odzież robocza ochronna hermetyczna BizTex.


W ofercie posiadamy również specjalistyczną odzież wykonaną z materiału Micro Mesh Bird Eye, która jest synonimem wygody i oddychalności. T-shirts oraz polo z tej kategorii dedykowane są osobom, które cenią sobie lekkość i wygodę nawet podczas intensywnego wysiłku. Materiał mesh doskonale wentyluje ciało, dlatego nasza odzież robocza jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących w wysokich temperaturach. Poznaj koszulki już teraz, klikając tu: Micro Mesh Bird Eye.


Dbamy też o bezpieczeństwo stóp, proponując wodoodporne obuwie robocze antypoślizgowe białe z naszej oferty. Obuwie to zostało zaprojektowane z myślą o największych wyzwaniach, przed którymi stają pracownicy, oferując stabilizację, bezpieczeństwo i komfort przez cały dzień pracy. Buty ochronne z którego korzystają nasi klienci są wyjątkowo trwałe i spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. Wybierz idealne dla siebie, klikając tutaj: Wodoodporne obuwie robocze antypoślizgowe białe, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim stomp.


Myśląc o bezpieczeństwie na wysokościach, polecamy nasz zestaw chroniący przed upadkiem. Wśród rozwiązań znajdą Państwo zestawy samozaciskowe idealnie dopasowane do wymogów specjalistycznych prac na wysokości. Proponujemy produkty, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania, np. przy montażu rusztowań. Odwiedź naszą stronę, aby zobaczyć pełną ofertę: Zestaw chroniący przed upadkiem.


Pasjonatom sportowego designu i wysokiej funkcjonalności dedykujemy buty robocze sportowe. Łączą one w sobie najnowsze trendy z branży obuwniczej i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasze półbuty robocze są lekkie, wygodne i bezpieczne, gwarantując wsparcie niezależnie od warunków pracy. Odkryj nasze modele dla dam i panów, odwiedzając Buty robocze sportowe.


Warto również wspomnieć, że nasz asortyment obejmuje maski spawalnicze i tarcze ochronne, które są nieodzownym elementem wyposażenia każdego spawacza. U nas znajdziesz rękawice robocze dopasowane do różnych rodzajów prac, które zapewniają ochronę dłoni i zwiększają precyzję wykonywanych czynności.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu PLATWAR.COM, gdzie każdy znajdzie odpowiednie wyposażenie BHP, które zapewni bezpieczeństwo i komfort pracy. Nasze usługi cieszą się uznaniem klientów z Ropczyc, co tylko potwierdza jakość i wiarygodność marki.

Sklep i Hurtownia BHP Ropczyce - Artykuły BHP online