G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Radomsko - Torby

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to renomowane miejsce online, które zdobyło zaufanie licznego grona klientów w Radomsku. Oferujemy szeroką gamę produktów, które zapewniają ochronę i bezpieczeństwo w pracy w różnych środowiskach zawodowych. Nasz asortyment został starannie wyselekcjonowany, aby satis akcjonować nawet najbardziej wymagających klientów w poszukiwaniu najwyższej jakości odzieży i akcesoriów BHP.


Jedną z naszych wyjątkowych kategorii jest Antystatyczna i mikroporowata odzież robocza Biztex Micro, która łączy najnowocześniejsze technologie z wygodą użytkowania. Kombinezony z tej linii zapewniają idealne dopasowanie, oferując niezawodną barierę ochronną, której zadaniem jest zabezpieczenie przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. To synonim nowoczesności w dziedzinie ochrony pracownika.


Kolejna propozycja to Skórzana Odzież Spawalnicza, gdzie nasze produkty, takie jak kurtki czy fartuchy spawalnicze, łączą w sobie niebywałą odporność na wysoką temperaturę i iskry spawalnicze. W tej kategorii znaleźć można także kaptury i rękawy, które zapewniają ochronę bez ograniczeń ruchów, gwarantując komfort nawet podczas długotrwałych prac.


Miłośnicy wygodnych rozwiązań z pewnością docenią nasze Skarpety – od zimowych po te wykonane z wełny merino, które gwarantują utrzymanie optymalnej temperatury stóp. Skarpety antyprzecięciowe to niezbędnik dla osób pracujących w warunkach, gdzie istnieje ryzyko przecięcia, podczas gdy skarpetki ESD stanowią zabezpieczenie w branży elektronicznej.


Dla specjalistów z zakresu medycyny, gastronomii, czy innych branż wymagających zachowania szczególnej czystości, polecamy Wodoodporne obuwie robocze antypoślizgowe białe – idealne rozwiązanie do zachowania higieny i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.


Nie można też zapominać o asortymencie takim jak Kamizelki trudnopalne, które pełnią zarówno funkcję odblaskową, jak i stanowią dodatkową warstwę ochronną, zwłaszcza w warunkach zagrożenia pożarem czy w miejscach o słabej widoczności.


Nasze Odzież robocza damska to odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet na rynku pracy. Fartuchy, tuniki i spodnie łączą w sobie elegancję z funkcjonalnością, niezależnie od warunków pracy.


W kategorii Obuwie klienci znajdą propozycje na każdą porę roku oraz okazję. Od obuwia bezpiecznego, poprzez mokasyny, aż po nowoczesne buty sportowe gwarantujące nie tylko ochronę, ale i wygodę użytkowania.


Portwest to kolejna marka, która swoją ofertą zaspokaja potrzeby klientów poszukujących najwyższej jakości zestawów ochronnych.


Natomiast logistykę i organizację dodatkowo wspierają nasze Torby, odpowiednie na buty, narzędzia, czy inne akcesoria potrzebne w pracy. Oferowane torby zapewniają wygodny transport i ochronę zawartości.


Nie zapominajmy też o Softshelach ostrzegawczych, które zapewniają ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi oraz zwiększają bezpieczeństwo poprzez lepszą widoczność.


PLATWAR.COM to nie tylko sklep, to także partner dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i komfort pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów z Radomska.

Sklep i Hurtownia BHP Radomsko - Artykuły BHP online