G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Pisz - Opaski trudnopalne - Taśmy trudnopalne

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to zaufane miejsce, w którym klienci z Pisz oraz z całej Polski mogą zaopatrywać się w profesjonalny sprzęt ochrony pracy i akcesoria BHP. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe produkty, co pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że każdy może znaleźć u nas to, czego potrzebuje, aby zapewnić sobie oraz swoim pracownikom bezpieczną pracę w różnorodnych warunkach.


W kategorii Torby podręczne, znajdą Państwo wysokiej jakości torby zaprojektowane z myślą o użytkownikach zawodowych. Oferujemy torby podręczne wodoodporne, które są gwarancją suchego przechowywania narzędzi i dokumentów, nawet w najbardziej nieprzewidywalnych warunkach. Nasze torby na kółkach to synonim wygody w transporcie, a liczne kieszenie pomagają zachować porządek i łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych akcesoriów.


Bezpieczeństwo pracy na statkach i platformach wiertniczych to poważne wyzwanie, dlatego też niezmiernie ważne staje się zaopatrzenie w specjalistyczny sprzęt. W ofercie Bezpieczeństwo na morzu posiadamy niezastąpione wyposażenie, które gwarantuje ochronę i pomoże zaradzić w nagłych sytuacjach, nawet poza stałym lądem.


Mając na uwadze potrzeby klientów pracujących na wysokościach stworzyliśmy kategorię Akcesoria do ochrony przed upadkiem. Jest to arsenał przedmiotów takich jak ściągane torby nylonowe, taśmy podtrzymujące, odpinane uchwyty, haki do prac na rusztowaniach czy karabińczyki z blokadą, które zwiększają bezpieczeństwo podczas pracy w trudnych warunkach wysokościowych. Każdy z tych elementów znajdziecie Państwo w naszym asortymencie akcesoria do ochrony przed upadkiem, gwarantując tym samym maksimum bezpieczeństwa.


Do zapewnienia dodatkowej widoczności podczas pracy w słabym oświetleniu lub po zmroku, posiadamy kamizelki odblaskowe wyposażone w światła LED. Są to kamizelki, które nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale także komfort użytkowania dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań takich jak światła LED. W naszym sklepie kamizelki odblaskowe ze światełkami LED to istotny element wyposażenia każdego pracownika.


W przypadku pracy w wilgotnych lub deszczowych warunkach, nieocenione okazują się być produkty z naszej kategorii Odzież wodoodporna 300D. To specjalistyczna odzież, chroniąca przed przemakaniem i zapewniająca komfort nawet podczas długotrwałego narażenia na działanie wody. Odpowiednio dobrane spodnie robocze, rękawice termoaktywne oraz zasłony trudnopalne znajdą Państwo wśród naszych produktów odzież wodoodporna 300D.


Dbając o szczegółowy dobór asortymentu, nie zapominamy o tak ważnych elementach jak rękawice termoaktywne, które zapewniają ochronę dłoni w niskich temperaturach, taśmy odblaskowe do znakowania i polepszania widoczności, kaski odblaskowe gwarantujące bezpieczeństwo głowy w trudnych warunkach oświetleniowych oraz trudnopalne zasłony, które zwiększają bezpieczeństwo w miejscu pracy.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na stronie PLATWAR.COM, gdzie znajdziecie Państwo bogaty wybór produktów BHP. Jesteśmy przekonani, że szeroka gama dostępnych produktów oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta zagwarantują satysfakcję oraz bezpieczeństwo.

Sklep i Hurtownia BHP Pisz - Artykuły BHP online