G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Piotrków Trybunalski - Obuwie antystatyczne Steelite ESD

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to renomowany sprzedawca internetowy oferujący szeroki asortyment produktów zapewniających bezpieczeństwo i komfort pracy. Nasz sklep, choć nie posiada fizycznej siedziby w Piotrkowie Trybunalskim, zdobył zaufanie wielu klientów z tego miasta. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości odzieży ochronnej i akcesoriów BHP, dedykowanych profesjonalistom z różnych branż.


W ramach oferty odzieży odpornej na środki chemiczne, proponujemy naszym klientom wyjątkowo odporną na agresywne substancje odzież. Bluza kwasoodporna oraz ogrodniczki kwasoodporne to produkty stworzone z troską o użytkowników pracujących w szczególnie wymagających warunkach. Zapewniają one skuteczną ochronę i są gwarancją bezpieczeństwa. Znajdź je na stronie Odzież odporna na środki chemiczne.


Nasza Odzież robocza obejmuje szeroki wybór produktów do zastosowań profesjonalnych. Kamizelki, kombinezony oraz bluzy zostały zaprojektowane z myślą o ochronie, wygodzie oraz stylowym wyglądzie. Pragniemy, aby każdy znalazł coś dla siebie - od spodni roboczych, poprzez praktyczne ogrodniczki, aż po szorty i modne bojówki, jak również kurtki na chłodniejsze dni i odzież ocieplaną dla dodatkowego ciepła.


Elegancja w połączeniu z komfortem to cechy, które najlepiej opisują naszą Lekką odzież korporacyjną. Proponujemy koszulki polo oraz koszule, które są synonimem klasyki w biznesowym świecie. Dodatkowo, w ofercie znajdują się bluzy z kapturem i dopasowane damskie koszulki, idealne dla współczesnych profesjonalistów.


Wyjątkową kategorią w naszym sklepie jest Obuwie antystatyczne Steelite ESD, zapewniające nie tylko komfort użytkowania, ale także ochronę przed ewentualnymi wyładowaniami elektrostatycznymi, co jest kluczowe w wielu specjalistycznych branżach.


W asortymencie znajdują się też Chusteczki do różnorodnych zastosowań, w tym do dezynfekcji rąk czy powierzchni, jak również te przeznaczone do usuwania silnych zabrudzeń. Są nieodzownym elementem wyposażenia każdego miejsca pracy, gdzie dbałość o higienę jest priorytetem.


Klienci poszukujący odzieży o zaawansowanych właściwościach technologicznych, znajdą w naszym asortymencie Antystatyczną i mikroporowatą odzież roboczą Biztex Micro. To odzież gwarantująca nie tylko ochronę, ale również komfort użytkowania dzięki swojej przewiewności i elastyczności.


Dla tych, którzy są narażeni na źródła ognia w trakcie swojej pracy, przygotowaliśmy kolekcję Produktów trudnopalnych, w tym kombinezony, skórzane akcesoria oraz odzież antystatyczną i wodoodporną, gwarantującą optymalną ochronę przed ogniem i iskrami.


Dopełnieniem oferty są także Maty przeciw zmęczeniowe mające na celu poprawę komfortu pracy w pozycji stojącej oraz Szelki bezpieczeństwa, które są nieodzowne dla prac na wysokości.


Zachęcamy do odwiedzenia Sklepu i hurtowni BHP - PLATWAR.COM, gdzie wysoka jakość, profesjonalne doradztwo i zadowolenie klienta są naszymi priorytetami. Zapewniamy, że każdy znajdzie produkty idealnie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sklep i Hurtownia BHP Piotrków Trybunalski - Artykuły BHP online