G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Otwock - Odzież ostrzegawcza PW3

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to zaufane miejsce w internecie, które zjednało już wielu zadowolonych klientów w Otwocku, zapewniając im szeroki wybór odzieży i akcesoriów zapewniających bezpieczeństwo pracy. Nasza oferta online dostępna jest dla osób ceniących najwyższą jakość produktów oraz profesjonalne doradztwo.


Z dumą prezentujemy kategorię Akcesoria ostrzegawcze, w której znajdą Państwo produkty niezbędne do zapewnienia widoczności i bezpieczeństwa. Oferujemy szeroki asortyment, od szelek po taśmy ostrzegawcze, gotowe spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Szczególną popularnością cieszy się ognioodporna taśma, która zapewnia ochronę w ekstremalnych warunkach, a także czapki baseballowe z odblaskami, które łączą styl z funkcjonalnością.


Zajmując się ryzykiem związanym z substancjami ropopochodnymi, nie można pominąć naszych Sorbentów olejowych. Znajdą Państwo u nas zestawy sorbcyjne przeznaczone do szybkiego i skutecznego działania w nagłych przypadkach wycieku olejów. Do przewidywalnych i kontrolowanych sytuacji, nasze maty i rolki sorbentów zapewniają wygodę użytkowania oraz pewność, że nawet najmniejsze ilości zostaną wchłonięte.


W chłodne dni nieocenione stają się nasze Bluzy ostrzegawcze, które łączą w sobie odblaskowe właściwości z ochroną przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Tutaj znajdą Państwo zarówno tradycyjne bluzy, jak i te wyposażone w kaptur oraz funkcjonalne zapięcia na zamek. Modele dwukolorowe pozwalają na estetyczne dopasowanie do reszty odzieży roboczej.


W kwestię ochrony dłoni wpisują się Rękawice skórzane, zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią sobie trwałość i komfort noszenia. Nasze rękawice są nie tylko ocieplane dla zapewnienia ciepła w chłodniejsze dni, ale również posiadają wzmocnienia w newralgicznych punktach. Skóra meblowa, z której są wykonane, zapewnia wysoką odporność na przekłucia i przetarcia, co czyni je idealnym wyborem dla wielu branż.


Eksperci w swoich dziedzinach znajdą coś dla siebie wśród Rękawic dla specjalistów. Rękawice pilarza oferują niezbędną ochronę podczas pracy z niebezpiecznymi narzędziami, jak piły łańcuchowe, natomiast rękawice antywibracyjne skutecznie chronią dłonie przed negatywnym wpływem długotrwałego działania wibracji.


Nasz asortyment Odzieży ostrzegawczej PW3 to linia produktów, które zaopatrzą Państwa od stóp do głów w profesjonalne rozwiązania BHP. Każdy element odzieży, od koszulek i kamizelek po kurtki zimowe, jest zaprojektowany z myślą o wygodzie oraz widoczności pracownika w każdych warunkach.


Wychodząc naprzeciw specyficznym potrzebom niektórych zawodów, posiadamy kolekcje takie jak CompositeLite Aqua, Modaflame Rain, czy Portwest Painters Pro, dostępne na życzenie klientów ceniących sobie specjalistyczne rozwiązania.


Dla specyficznych grup zawodowych oraz sytuacji życiowych, jak ciąża, przygotowaliśmy kolekcję Tuniki robocze, które łączą w sobie praktyczność i estetykę. Można tutaj znaleźć tuniki odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, w różnych sytuacjach zawodowych i osobistych.


PLATWAR.COM to sklep, który nieustannie rozwija swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów z Otwocka, dbających o bezpieczeństwo własne i swoich pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem w naszym sklepie internetowym.

Sklep i Hurtownia BHP Otwock - Artykuły BHP online