G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Oświęcim - Ubrania ochronne - Okulary przeciwsłoneczne BHP

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to renomowana platforma e-commerce, która zyskała zaufanie wielu klientów, również tych z Oświęcimia. Nasza wirtualna przestrzeń to miejsce, gdzie profesjonaliści z różnych branż mogą znaleźć niezbędne artykuły i odzież ochronną spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.


Wśród naszych produktów szczególne miejsce zajmuje kategoria Dzianina Bizflame, w której oferujemy nowoczesną odzież trudnopalną przeznaczoną do zastosowań w warunkach narażenia na działanie ognia. Oferowane przez nas ubrania wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniających nie tylko ochronę przed płomieniami, ale także wygodę i swobodę ruchów podczas pracy.


Kolejną ważną sekcją jest Odzież ochronna ostrzegawcza, która dedykowana jest wszystkim tym, którzy wykonują swoje obowiązki w niedostatecznie oświetlonych lub zatłoczonych miejscach, gdzie konieczne jest zapewnienie wysokiej widoczności. W tej kategorii oferujemy szeroki wybór odzieży, w tym spodnie balistyczne, bojówki, ogrodniczki, kombinezony oraz ocieplacze zaprojektowane, by gwarantować najwyższe standardy widoczności oraz ochrony.


Bezpieczeństwie głowy pracujących nie może być traktowane po macoszemu, dlatego w kategorii Kaski i hełmy ochronne zgodne z normą EN 397 znajdą Państwo wyposażenie, które skutecznie ochroni jeden z najważniejszych organów ludzkiego ciała. Produkty, które tu proponujemy, spełniają wymogi Normy EN 397, zapewniając ochronę przed uderzeniami, penetracją, a także innymi ryzykami, jak na przykład rozpryskiwanie się stopionego metalu czy narażenie na działanie prądu elektrycznego.


Każda osoba pracująca na zewnątrz wie, jak istotne są odpowiednie warunki do utrzymania ciepła i suchości. Właśnie z myślą o nich stworzyliśmy ofertę Odzieży przeciwdeszczowej ocieplanej. Można tu znaleźć kurtki przeciwdeszczowe z dodatkowym ociepleniem oraz ocieplacze, które stanowią doskonałą barierę przed zimnem i wilgocią w niesprzyjających warunkach pogodowych.


Dla profesjonalistów szukających zaawansowanej ochrony i nowoczesnego wyglądu, polecamy serię Bizflame Ultra. W tej kategorii prezentujemy produkty, które łączą innowacyjność z bezpieczeństwem, będąc jednocześnie wyjątkowo trwałymi i komfortowymi w użytkowaniu.


W swojej ofercie posiadamy także asortyment dedykowany spawaczom, takie jak peleryny spawalnicze, hełmy ochronne, filtry spawalnicze, chusty spawalnicze oraz maski ochronne. Produkty te są niezbędnymi elementami wyposażenia dla osób pracujących w przemyśle spawalniczym, zapewniając skuteczną ochronę w trakcie wykonywania precyzyjnych i niejednokrotnie niebezpiecznych zadań. Wyróżniamy się szczególną dbałością o detale i jakość naszych produktów, a także pełnym profesjonalizmem w doradztwie.


PLATWAR.COM stawia na jakość obsługi oraz satysfakcję klientów z Oświęcimia i całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, przekonania się o szerokości asortymentu oraz wybrania produktów, które najlepiej spełnią Państwa oczekiwania i potrzeby w zakresie zawodowej ochrony. Nasz sklep internetowy gwarantuje bezpieczne i szybkie zakupy, a także fachowe doradztwo i wsparcie naszych specjalistów.

Sklep i Hurtownia BHP Oświęcim - Artykuły BHP online