G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Ostrowiec Świętokrzyski - Nowoczesna odzież robocza - wysoka widoczność DX4

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to wyjątkowe miejsce w sieci, które zgromadziło szerokie grono zaufanych klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz całej Polski. Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, które są dostępne online z szybką wysyłką do każdego zakątka kraju.


Z dumą prezentujemy nasze bogato wyposażone kategorie, które czekają na odkrycie przez profesjonalistów dbających o bezpieczeństwo w pracy.


Przekonajcie się o wyjątkowości naszej oferty, odwiedzając kategorię Akcesoria przeciwdeszczowe, gdzie znajdą Państwo produkty, które są prawdziwą tarczą przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Szeroki wybór akcesoriów, takich jak ocieplacz do hełmów, odwracalna czapka oraz beanie, przydaje się w trudnych warunkach pracy, gwarantując komfort i funkcjonalność. Nasze rękawice dziane do ekranów dotykowych oraz wersja bez palców to synonimy wygody, podczas gdy szalik antymikrobowy, kominiarka i rękawica polarowa dopełniają ofertę szerokiej ochrony.


W dziale Chusteczki, oferujemy rozwiązania dla tych, którzy cenią sobie czystość i higienę. Nasze chusteczki do dezynfekcji to skuteczna broń przeciwko bakteriom, a chusteczki do silnych zabrudzeń doskonale radzą sobie nawet z najtrudniejszymi plamami. Uniwersalne chusteczki znajdą użycie w każdym miejscu, gdzie liczy się utrzymanie czystości.


Bezpieczeństwo na drodze to priorytet, dlatego zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi Kamizelkami odblaskowymi ze światełkami LED, które poprawiają widoczność i zwiększają bezpieczeństwo użytkowników po zmroku.


Nasza Nowoczesna odzież robocza - wysoka widoczność DX4 to połączenie funkcjonalności z eleganckim designem. Oferujemy bluzy odblaskowe, które zapewniają widoczność w różnorodnych warunkach pracy, zapinane na zamek lub z kapturem. Bezrękawnik, spodnie oraz ogrodniczki z tej linii zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałym komforcie.


W kategorii Kontrola wycieków, przedstawiamy zaawansowane produkty do zarządzania wyciekami. Od zestawów sorbentów po maty, rolki i rękawy pochłaniające chemikalia - wszystko, aby utrzymać bezpieczeństwo w miejscu pracy.


Specjalistyczna odzież w kategorii 'Micro Mesh Bird Eye' wykonana z siateczkowego materiału zapewnia wentylację i komfort noszenia podczas najbardziej wymagających zadań.


Natomiast kategoria Akcesoria do ochrony przed upadkiem zawiera niezbędne narzędzia dla osób pracujących na wysokości. Ściągane torby nylonowe, taśmy podtrzymujące i haki do pracy na rusztowaniach to tylko część asortymentu gwarantującego bezpieczeństwo w trudnych warunkach.


Dla profesjonalistów ciągle w drodze mamy Torby podręczne, zaprojektowane z myślą o ich potrzebach. Wodoodporność, wygoda transportu oraz funkcjonalność to kluczowe cechy towarzyszące naszym torbom.


W zakresie specjalistycznej odzieży ochronnej, nasz asortyment skrywa propozycje odpowiadające na ekstremalne warunki, takie jak prezentowana w serii ColdStore - odzież ochronna przed bardzo niskimi temperaturami.


Serdecznie zapraszamy do zanurzenia się w świecie profesjonalnej odzieży i akcesoriów BHP, których zaufanie zdobyliśmy wśród klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego, dostarczając produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i niezawodnością. Nasz sklep i hurtownia PLATWAR.COM jest zawsze dostępny online, aby sprostać Państwa potrzebom.

Sklep i Hurtownia BHP Ostrowiec Świętokrzyski - Artykuły BHP online