G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Ostrów Wielkopolski - Ochrona Oczu zgodna z Normą EN 166

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to zaufany przez wielu klientów internetowy punkt sprzedażowy, zlokalizowany wirtualnie w otoczeniu Ostrów Wielkopolski. Nasze usługi są skierowane przede wszystkim do mieszkańców tego regionu, którzy cenią sobie dostęp do szerokiej gamy produktów BHP bez konieczności wychodzenia z domu. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy w różnych sektorach przemysłu.


W kategorii Ochrona Oczu zgodna z Normą EN 166, prezentujemy szeroki wybór okularów i gogli ochronnych, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Oferowane produkty idealnie sprawdzają się w miejscach pracy narażonych na ryzyko urazów mechanicznych, chemicznych czy przed promieniowaniem UV. Perfekcja wykonania, a także dbałość o detale sprawiają, że nasza ochrona oczu jest godna zaufania profesjonalistów z branż takich jak budownictwo, laboratoria czy przemysł ciężki.


Z kolei w asortymencie Odzież ostrzegawcza, zapewniamy szeroką paletę ubrań zwiększających widoczność i bezpieczeństwo na stanowiskach pracy. Nasze kamizelki, koszulki i bluzy z naszytymi elementami odblaskowymi to podstawowy element wyposażenia dla osób pracujących w warunkach słabej widoczności. Dla każdego, kto szuka funkcjonalnych i równocześnie ciepłych rozwiązań, mamy do zaoferowania kurtki zimowe oraz spodnie, które oprócz ochrony przed zimnem, gwarantują wyrazistą obecność w terenie.


Rozwijając naszą ofertę, nie mogło zabraknąć kategorii Akcesoria. W tym miejscu oferujemy różnorodne dodatki, które komplementują podstawowe wyposażenie BHP. Obejmuje ona szeroki wachlarz produktów od rękawic, poprzez pasy i szelki ochronne, aż po niezbędne w wielu zawodach akcesoria, jak ochraniacze słuchu czy systemy komunikacji.


Dla poszukujących elegancji w pracy stworzyliśmy kategorię Lekka odzież korporacyjna. Nasze propozycje łączą klasyczny, biznesowy wygląd z wysokim komfortem użytkowania. Dyskretny charakter koszuli czy polówki doskonale odnajdzie się w biurze, podczas spotkań biznesowych czy na targach.


Ponadto oferujemy wysokiej jakości Kamizelki odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze i budowie. Dbamy o to, by nasze produkty stanowiły odpowiedź na różnorodne wymagania naszych klientów, dlatego oferujemy kamizelki w wielu wariantach.


Przedstawiamy nowoczesną i wytrzymałą Odzież roboczą PW3. Kombinezony, bluzy, spodnie z linii PW3 to gwarancja komfortu oraz ochrony w trudnych warunkach pracy.


Aby zabezpieczyć pracowników przed ryzykiem upadku z wysokości, stworzyliśmy ofertę Zestaw chroniący przed upadkiem. Nasze zestawy to istotny element wyposażenia na budowach i przy pracach wysokościowych.


Rękawice chroniące przed urazami mechanicznymi to asortyment dla wymagających. Oferujemy zarówno modele antyprzecięciowe, jak i dedykowane na chłodne dni, gwarantujące ochronę i ciepło.


Dla Pań przygotowaliśmy specjalną ofertę Damskiej odzieży przeciwdeszczowej. Kurtki, które łączą w sobie funkcjonalność i styl, to odpowiedź na zmienne warunki pogodowe.


Dodatkowo, z myślą o ochronie głowy, w naszej ofercie znajdują się Czapki antyskalpowe. Ich lekka konstrukcja oraz funkcjonalność zapewniają komfort noszenia w różnych warunkach.


Zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni i sklepu internetowego PLATWAR.COM, gdzie dbamy o to, aby każdy z Państwa miał dostęp do produktów gwarantujących bezpieczeństwo i ochronę w miejscu pracy. Zapewniamy, że nasza oferta zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów z Ostrów Wielkopolski i nie tylko. Zapraszamy do zakupów i wyboru najlepszych rozwiązań BHP online.

Sklep i Hurtownia BHP Ostrów Wielkopolski - Artykuły BHP online