G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Oborniki - Bluzy trudnopalne - Ochrona twarzy

"Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to ceniona platforma zakupowa, która zyskała uznanie licznych klientów z Oborników dzięki oferowaniu szerokiego asortymentu odzieży i akcesoriów BHP. Nasz sklep internetowy, dostępny pod adresem www.platwar.com, gwarantuje dostęp do najwyższej jakości produktów, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy w różnych branżach i warunkach.


Oferta sklepu PLATWAR.COM obejmuje między innymi 'Modaflame Rain', czyli specjalistyczną linię odzieży ognioodpornej i wodoodpornej. Tworzone z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach elementy odzieży w kategorii Modaflame Rain zapewniają nie tylko ochronę przed ogniem, ale również maksymalne bezpieczeństwo w deszczowe dni. Ich niezawodność i wygoda użytkowania są odpowiedzią na oczekiwania profesjonalistów narażonych na działanie żywiołów.


Kolejną kategorią dostępną w naszym sklepie jest 'Dzianina Bizflame'. Stanowi ona synonim wytrzymałości, komfortu i ochrony. Odzież wykonana z tej unikatowej tkaniny zapewnia ochronę przed płomieniami i ciepłem. Dzianina Bizflame gwarantuje użytkownikom nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale również zachowanie elastyczności i wygody przez cały czas noszenia.


Wśród asortymentu sklepu znajdują się również innowacje takie jak 'Linki narzędziowe'. Zapewniają one wygodne i bezpieczne przenoszenie narzędzi, niwelując ryzyko upuszczenia ich z wysokości oraz pozwalając zachować porządek w pracy. Szybkie łączniki wprowadzają dynamikę w codziennych działaniach, zwiększając produktywność i ergonomię pracy.


Nasz sklep nie zapomina także o kobietach w branży gastronomicznej, oferując im wypracowane z największą starannością 'Damskie kitle kucharskie'. Są to elementy odzieży łączące elegancję i funkcjonalność, które zdobywają uznania zawodowych kucharek poszukujących nie tylko wygody, ale i reprezentacyjnego wyglądu.


Dopełnieniem naszej oferty są 'Spodnie robocze', stanowiące podstawę wyposażenia każdego pracownika fizycznego i technicznego. Doskonale przemyślane konstrukcje i różnorodność fasonów, takich jak ogrodniczki czy spodnie cargo, odpowiadają na specyficzne potrzeby pracowników. Spodnie odblaskowe zwiększają widoczność i zwiększają bezpieczeństwo, podczas gdy modele ocieplane są idealne na chłodniejsze dni. Damen oferujemy specjalnie dopasowane spodnie robocze, które nie ograniczają ruchów i pozwalają czuć się komfortowo na każdym stanowisku pracy.


W PLATWAR.COM wiemy, jak istotne jest pełne wyposażenie BHP, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów takich jak 'Gogle', zapewniające wyjątkową ochronę wzroku, 'Ochraniacze robocze', które są niezbędne do pracy w trudnych warunkach, a także 'Buty robocze' oraz 'Rękawice robocze', które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę stóp oraz dłoni.


W PLATWAR.COM stawiamy na jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów z Oborników, którzy doceniają nasze zaangażowanie w dostarczaniu produktów, które podnoszą standardy bezpieczeństwa pracy. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i doświadczenia zakupów na najwyższym poziomie."

Sklep i Hurtownia BHP Oborniki - Artykuły BHP online