G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Nowy Sącz - Ochrona Oczu zgodna z Normą EN 166

Sklep i hurtownia BHP – PLATWAR.COM to zaufany przez klientów Nowego Sącza sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada szeroki asortyment odzieży i wyposażenia ochronnego. Szczególną popularnością cieszą się nasze produkty z kategorii Kaski i hełmy ochronne zgodne z normą EN 397, które zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo i ochronę głowy, niezbędne w warunkach pracy przemysłowej. W naszej ofercie znajdują się kaski przetestowane zgodnie z wymaganiami normy EN 397, które chronią przed skutkami uderzeń oraz zagrożeń związanych z ciepłem i prądem elektrycznym. Oferowane przez nas kaski są idealne dla branży budowlanej, jak i innych sektorów przemysłu wymagających szczególnej ochrony głowy. Dla zapewnienia komfortu, nasze produkty zostały zaprojektowane tak, by łączyć funkcjonalność z trwałością. Kaski i hełmy ochronne zgodne z normą EN 397.


Nasze Spodnie kucharskie dedykowane są zarówno profesjonalistom, jak i amatorom gotowania. W zależności od potrzeb i preferencji oferujemy modele damskie i męskie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, jak meshair, zapewniamy wygodę noszenia nawet przez długi czas, co jest nieocenione w gorącym i zaganianym środowisku kuchennym. Spodnie charakteryzują się modnym designem oraz wysoką jakością wykorzystanych materiałów. Są one dostosowane do intensywnej pracy, a jednocześnie pozostają wytrzymałe i estetyczne. Spodnie kucharskie.


Odzież robocza damska w naszej ofercie to nie tylko funkcjonalność, ale również elegancko zaprojektowane kroje i wygoda. Praktyczne szorty, spodnie z różnorodnymi rozwiązaniami, a także tuniki z wygodnymi fasonami i stretchowym materiałem dostarczą komfortu każdej pracującej kobiecie. Odzież robocza damska.


Rękawice z ochroną chemiczną w naszym asortymencie to różnorodne modele, które skutecznie chronią dłonie przed różnego rodzaju substancjami chemicznymi, zapewniając także higienę i bezpieczeństwo w pracy na stanowiskach wymagających szczególnych środków ostrożności. Rękawice z ochroną chemiczną.


Wodoodporne kurtki robocze odblaskowe dla kierowców to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów, którzy każdego dnia narażeni są na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wymagają widoczności na drodze. Wodoodporne kurtki robocze odblaskowe dla kierowców.


Nasze Ogrodniczki robocze oferują zarówno wygodę, jak i praktyczne aspekty, jakimi powinien charakteryzować się ubiór roboczy. Dostępne są warianty dla malarzy oraz wersje kwasoodporne. Ogrodniczki robocze.


Odzież Oak do ochrony przed piłą łańcuchową to specjalistyczne produkty stworzone z myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie osób pracujących przy wycinaniu drzew i pracy z piłą łańcuchową. Odzież Oak do ochrony przed piłą łańcuchową.


Bizflame 88/12 to seria odzieży charakteryzująca się wytrzymałością na ogień oraz właściwościami antystatycznymi, co sprawia, że są to idealne rozwiązania dla wszystkich branż narażonych na działanie wysokiej temperatury oraz potencjalne niebezpieczeństwo skażeń. Bizflame 88/12.


Ochrona Oczu zgodna z Normą EN 166 to gwarancja najwyższego poziomu ochrony. W tej kategorii znajdują się gogle i okulary bezpieczeństwa, które spełniają surowe normy związane z jakością optyczną, odpornością na uderzenia oraz promieniowanie UV. Ochrona Oczu zgodna z Normą EN 166.


Kategoria Kurtki odblaskowe ostrzegawcze zawiera ubiory, które zapewniają widoczność w trudnych warunkach, utrzymują ciepło dzięki ocieplonym modelom, a także oferują wygodę i styl. Nasze kurtki przeciwdeszczowe oraz oddychające odpowiadają na zmieniające się potrzeby w różnych warunkach pracy. Kurtki odblaskowe ostrzegawcze.


PLATWAR.COM to miejsce, gdzie jakość idzie w parze z bezpieczeństwem pracy oraz komfortem noszenia naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i hurtowni BHP, której zaufało już wielu klientów z Nowego Sącza.

Sklep i Hurtownia BHP Nowy Sącz - Artykuły BHP online