G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Nowa Ruda - Respiratory - Taśmy odblaskowe

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to renomowany dystrybutor odzieży roboczej i akcesoriów BHP w miejskie architektury internetowej. Jest to przestrzeń, gdzie profesjonaliści z różnych branż, a w szczególności mieszkańcy Nowej Rudy, znajdą produkty najwyższej klasy, wspierające bezpieczeństwo i komfort pracy. Wierzymy, iż nasza oferta odpowiada na specyficzne wymagania i potrzeby naszych klientów z Nowej Rudy, którzy pokładają w nas swoje zaufanie, za co serdecznie dziękujemy.


W dziedzinie butów roboczych staramy się sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom. Nasz kącik CompositeLite Ultra oferuje obuwie robocze, które łączy innowacyjność z ultralekką konstrukcją. Buty z linii CompositeLite Ultra gwarantują użytkownikowi bezkompromisową ochronę, będąc jednocześnie tak lekkimi, że nawet po wielogodzinnym użytkowaniu stopy czują ulgę i komfort.


Odzież robocza o naszym sklepie to nie tylko przejaw dbałości o bezpieczne warunki pracy, ale również manifest komfortu i estetyki. Niezwykłym przykładem są kombinezony z serii hermetycznej BizTex, tworzone z myślą o specjalistach, dla których ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych jest priorytetem. Kombinezony BizTex to nie tylko bariera dla cząsteczek, ale również synonim wygody noszenia, który wpisuje się w dzisiejsze standardy ergonomii i estetyki.


Oprawa ochronna oczu to nie lada wyzwanie. Nasz sklep proponuje rozwiązania w postaci kolekcji Okulary, w której znajdują się produkty, spełniające wymagania na każdych, nawet najbardziej wymagających stanowiskach pracy. Okulary ochronne są produktem, który nie tylko zabezpiecza wzrok przed mechanicznymi uszkodzeniami, ale również stanowi barierę dla promieniowania UV czy odblasków, a nawet potrafi współgrać z okularami korekcyjnymi.


Na chłodniejsze dni lub w sytuacjach, kiedy warunki atmosferyczne wymagają dodatkowej ochrony, polecamy nasze Polary ostrzegawcze. Nasz asortyment w tej kategorii zapewni nie tylko utrzymanie ciepła przy ciele, ale także zadba o widoczność, co jest kluczowe w wielu zawodach. Ceniący sobie wygodę, jakość oraz potrzebujący oznakowania ostrzegawczego, bez letko znajdą coś dla siebie.


Dbanie o odpowiednie warunki pracy podczas niekorzystnych temperatur wymaga odpowiedniego zaopatrzenia w Kurtki robocze. W naszej gamie produktów znajduje się wiele rodzajów kurtek, które zapewniają nie tylko izolację termiczną, ale również są przystosowane do specyficznych warunków, jakie można napotkać w trakcie wykonywania różnorodnych prac. Przykładowo, kurtka dla pilarzy to esencja połączenia funkcjonalności i zwiększonej ochrony.


Zaawansowane technologicznie kaski bezpieczeństwa, dostępn em w naszej ofercie, zagwarantują maksymalną ochronę głowy, podczas gdy hełmy ochronne z naszej oferty są nieodzownym elementem wyposażenia pracownika w wielu dziedzinach przemysłu. Odzież odblaskowa, pasy robocze oraz szorty robocze to kolejne elementy, które znajdziesz w naszym sklepie, każdy z nich dostosowany do różnorodnych oczekiwań i norm bezpieczeństwa.


Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM staje się zatem miejscem, gdzie profesjonalizm, bezpieczeństwo i jakość łączą się w spójną całość, zapewniając klientom z Nowej Rudy i nie tylko, produkty, które sprostają nawet najbardziej rygorystycznym warunkom pracy. Zapraszamy do poznania naszej bogatej oferty, która nieustannie ewoluuje, odzwierciedlając najnowsze trendy i nowinki technologiczne w branży BHP.

Sklep i Hurtownia BHP Nowa Ruda - Artykuły BHP online