G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Nowa Dęba - Maski spawalnicze - Obuwie BHP

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to zaufany dostawca szerokiej gamy ubrań i akcesoriów bezpieczeństwa, obsługujący licznych klientów w Nowej Dębie. Oferujemy produkty, które gwarantują komfort, bezpieczeństwo oraz spełniają wszelkie wymagane standardy. Nasz asortyment zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów różnych branż.


W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo na miejscu pracy jest kluczowe, a odpowiednia odzież robocza stanowi podstawę zapewniającą ochronę pracowników. W kategorii Odzież robocza Portwest Texo Cotton znajdziesz wysokiej jakości ubrania, które łączą w sobie wyniki najnowszych badań z tradycyjnym i praktycznym designem. Nasza odzież wykonana z bawełny Texo jest wytrzymała i komfortowa, a jednocześnie stylowa, co sprawia, że świetnie nadaje się zarówno do użytku zawodowego, jak i codziennego.


Kluczowym aspektem pracy w trudnych warunkach jest higiena i ochrona przed bakteriami. W tym celu stworzyliśmy serię Silver Ion. Koszulki robocze z jonami srebra stosowane w tej kolekcji zapewniają nie tylko komfort i trwałość, ale także maksymalną ochronę przed bakteriami i nieprzyjemnym zapachem. Uzupełniając swój ubiór o nasze spodnie antybakteryjne, masz pewność pełnego bezpieczeństwa oraz higieny podczas całego dnia pracy.


W kolekcji Odzież ostrzegawcza oddychająca 300Do znajdują się innowacyjne ubrania pracownicze. Wysokiej jakości kurtka ostrzegawcza to gwarancja doskonałej widoczności i komfortu w każdych warunkach, dzięki czemu może być używana przez cały rok. Dostępne w ofercie ogrodniczki i spodnie zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksimum trwałości i funkcjonalności.


Nasza Odzież ostrzegawcza damska to propozycja dla kobiet ceniących sobie bezpieczeństwo, ale również design i wygodę. Produkty specjalnie dla nich zaprojektowane, łączą w sobie elegancję z funkcjonalnością, co sprawia, że na co dzień można czuć się komfortowo i bezpiecznie.


Dla osób pracujących z narzędziami tnącymi, dostępna jest kolekcja Odzież Oak do ochrony przed piłą łańcuchową, która oferuje zaawansowane rozwiązania mające na celu zarówno ochronę przed urazami, jak i wygodę użytkowania. Kurtka, spodnie, oraz ogrodniczki z tej serii zapewniają najlepszy możliwy poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu użytkownik może skupić się na swojej pracy, nie martwiąc się o potencjalne ryzyka.


Obuwie BHP odgrywa nie mniej ważną rolę niż odzież, ponieważ stopy są szczególnie narażone na różnego rodzaju urazy. Nasze Buty robocze oraz Buty spawalnicze spełnią oczekiwania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, dzięki czemu każdy krok będzie bezpieczniejszy. Stawiamy na wytrzymałość i komfort noszenia, łącząc te cechy z nowoczesnymi technologiami.


Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na asortyment takich akcesoriów, jak Opaski odblaskowe, które są niezbędnym elementem wyposażenia każdego pracownika. Zapewniają one lepszą widoczność w ciemności, zwiększając bezpieczeństwo w miejscach o ograniczonym oświetleniu lub podczas pracy nocnej.


Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego PLATWAR.COM, gdzie poza bogatą ofertą produktów BHP, znajdziesz specjalistyczne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie, wszystko to z myślą o bezpieczeństwie oraz satysfakcji naszych klientów z Nowej Dęby. Zapewniamy szybką wysyłkę i profesjonalne podejście do każdego zamówienia.

Sklep i Hurtownia BHP Nowa Dęba - Artykuły BHP online