G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Nidzica - Okulary robocze - Opaski trudnopalne

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to renomowany dostawca odzieży i akcesoriów ochronnych funkcjonujący w świecie e-commerce. Choć nie posiadamy fizycznej placówki w Nidzicy, to z dumą możemy powiedzieć, że cieszymy się zaufaniem wielu klientów z tego miasta, którzy regularnie korzystają z naszej szerokiej oferty produktów BHP dostępnych online.


Nasi klienci z Nidzicy i nie tylko, mogą zaopatrzyć się w najwyższej jakości Nowoczesna odzież robocza KX3, która rewolucjonizuje pojęcie odzieży ochronnej. Nowoczesna odzież robocza KX3 dostępna w naszym sklepie, to połączenie atrakcyjnego wyglądu z niezawodną funkcjonalnością. Każdy element garderoby, od spodni z kaburami, przez bojówki, po komfortowe bluzy i wytrzymałe kurtki, został stworzony z myślą o profesjonalistach, którzy cenią sobie praktyczność oraz potrzebują łatwego dostępu do narzędzi i akcesoriów.


Dbając o maksymalną ochronę dróg oddechowych naszych klientów, w kategorii Maski pełnotwarzowe oferujemy produkty, które łączą w sobie zaawansowaną technologię i komfort noszenia. Nasze maski pełnotwarzowe to synonim bezpieczeństwa, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej niebezpiecznych środowisk pracy.


Kluczowym elementem każdej pracy przemysłowej jest ochrona głowy. W tym zakresie posiadamy obszerną ofertę Kaski i hełmy ochronne zgodne z normą EN 397. Kaski i hełmy ochronne zgodne z normą EN 397 symbolizują wysoki standard zabezpieczeń, które każdy pracownik budowlany czy inżynier powinien mieć. Nasze hełmy ochronne połączone z taśmami odblaskowymi zapewniają zauważalność i bezpieczeństwo w różnorodnych warunkach.


Ochrona twarzy to kolejny istotny aspekt w miejscu pracy, dlatego nasza propozycja to Osłony twarzy, które oferujemy w różnych wariantach, od tych z siatki, po pełne osłony z szybką. Doskonale dopasowują się do potrzeb użytkowników i zapewniają ochronę zarówno przed dużymi jak i najmniejszymi cząstkami.


Dla tych, którzy pragną uzupełnić swój sprzęt ochronny, nasz sklep internetowy posiada szeroką gamę produktów w kategorii Pozostałe ŚOI. W ofercie można znaleźć nie tylko podstawowe środki ochrony indywidualnej, ale również specjalistyczne akcesoria, takie jak taśmy spawalnicze, ochraniacze słuchu, czy maski trudnopalne.


Wszystkie nasze produkty zostały starannie dobrane i przetestowane, by sprostać oczekiwaniom klientów, dbając zarówno o komfort użytkowania, jak i najwyższą jakość. Jesteśmy świadomi, że bezpieczeństwo w miejscu pracy to priorytet, dlatego każdy produkt z naszej oferty to gwarancja trwałości i najlepszego zabezpieczenia. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i przekonania się, że Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to najlepszy partner w dziedzinie ochrony osobistej.

Sklep i Hurtownia BHP Nidzica - Artykuły BHP online