G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Łowicz - Chusty spawalnicze - Kaski

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to miejsce w sieci, w którym profesjonaliści z Łowicza i nie tylko znajdą odzież oraz akcesoria zapewniające bezpieczeństwo i komfort podczas pracy. Cieszymy się zaufaniem licznych klientów z Łowicza, którzy już przekonali się o wysokiej jakości naszych produktów i doskonałej obsłudze klienta. W naszym asortymencie dostępne są różnorodne kategorie produktów - każda z nich odpowiada na specyficzne potrzeby różnych sektorów rynku pracy.


Wśród oferty znajdziemy specjalistyczną odzież z linii Modaflame™, której celem jest zaoferowanie solidnej ochrony w trudnych warunkach. Spodnie odblaskowe i kurtki Modaflame nie tylko chronią, ale również zwiększają widoczność pracownika, natomiast koszulka polo Modaflame łączy styl z ochroną. Kombinezon z tej serii gwarantuje kompleksowe zabezpieczenie przed zagrożeniami, a skarpety Modaflame wyróżniają się dodatkowym komfortem użytkowania.


Kolejna kategoria to Bezpieczeństwo na morzu, którą każdy pracownik przemysłu morskiego powinien rozważyć. Kamizelki ochronne, kombinezony ochronne oraz inne elementy wyposażenia przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa podczas pracy na otwartych wodach.


Nie zapominajmy o Akcesoriach do ochrony przed upadkiem, które są niezbędnym wyposażeniem dla osób pracujących na wysokości. W PLATWAR.COM proponujemy produkty takie jak ściągana torba nylonowa, wygodna do przenoszenia sprzętu, czy też taśmy podtrzymujące, zapewniające stabilność podczas pracy. Odpinany uchwyt ułatwia zabezpieczenie, a hak i karabińczyk z blokadą gwarantują pełne bezpieczeństwo na rusztowaniach. Dodatkowym atutem jest metalowa lina, która zwiększa trwałość i bezpieczeństwo.


W kategorii Kamizelki robocze prezentowana jest profesjonalna odzież odblaskowa, która zwiększa widoczność i bezpieczeństwo podczas pracy w różnego rodzaju środowiskach – na budowach, w magazynach czy warsztatach. Kamizelki te, uszyte z najlepszych materiałów, są przygotowane do codziennej, intensywnej eksploatacji.


Dla osób pracujących w warunkach wysokich temperatur, idealnym rozwiązaniem będą Kamizelki chłodzące. Te zaawansowane kamizelki robocze nie tylko chronią przed upałem, lecz również oferują wyjątkowy komfort użytkowania, co znacząco wpływa na wydajność pracy nawet podczas największych skwarów.


Obuwie to równie ważny element wyposażenia pracownika, dlatego w PLATWAR.COM nie zabrakło szerokiej gamy butów roboczych, które łączą w sobie bezpieczeństwo, wytrzymałość i stylistykę dostosowaną do różnorodnych potrzeb i warunków pracy. Buty te są projektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej ochrony stóp i komfortu, nawet podczas wielogodzinnych zmian.


Zapraszamy wszystkich klientów z Łowicza do odwiedzenia naszego sklepu internetowego PLATWAR.COM, gdzie znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba do zapewnienia pełnego bezpieczeństwa w pracy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybką realizację zamówień oraz wysoką jakość produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Sklep i Hurtownia BHP Łowicz - Artykuły BHP online