G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Łomianki - Koszulki robocze - Opaski odblaskowe

"Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM" to cenione przez klientów internetowe centrum zaopatrzenia w profesjonalne artykuły BHP. Jesteśmy cyfrową platformą, na której mogą Państwo znaleźć obszerny asortyment produktów mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pracy. Nasze rozwiązania zyskały zaufanie wielu odbiorców z Łomianek, gdzie odznaczamy się uznaną renomą jako dostawca niezawodnego i wysokiej jakości sprzętu BHP.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w kategoriach takich jak "Likwidacja skutków wycieków", gdzie prezentujemy skuteczne rozwiązania do zarządzania wyciekami. Zestawy pochłaniające chemikalia, zestaw sorbentów oraz zestawy absorpcyjne do olejów to tylko niektóre z produktów, które gwarantują szybką i precyzyjną reakcję na potencjalne zagrożenia. W tej kategorii znajdują się również maty i rolki pochłaniające chemikalia, zapewniające kontrolę nad niemiłymi niespodziankami. Specjalnie zaprojektowany zestaw sorbcyjny do oleju i rolka do pochłaniania wycieków to odpowiedź na specyficzne potrzeby każdego zakładu pracy. Więcej informacji znajdą Państwo przechodząc pod adres: Likwidacja skutków wycieków.


Kolejnym segmentem naszej oferty jest "Tkanina Modaflame HVO", która jest nowoczesnym rozwiązaniem w dziedzinie odzieży ochronnej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych tkanin odpornych na ogień, zapewniamy produkty, które chronią nie tylko przed płomieniem, ale również przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, a także oferują komfort noszenia. Szczegółowe informacje o tkaninach Modaflame HVO i ich zastosowaniu dostępne są na stronie: Tkanina Modaflame HVO.


Najwyższy standard higieny jest niezbędny w wielu branżach, dlatego w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć "Rękawiczek jednorazowych". Latexowe wersje zapewniają doskonałe dopasowanie, idealne dla prac, które wymagają precyzji. Winylowe alternatywy są odpowiedzią na potrzeby osób szukających alternatywy dla lateksu, łącząc w sobie wygodę i wytrzymałość. Dodatkowo, dostępna jest opcja wyboru między wersjami pudrowanymi a niepudrowanymi, co pozwala dostosować rękawiczki do specyficznych preferencji i wymagań środowisk pracy. Szerszy opis znajdą Państwo tutaj: Rękawiczki jednorazowe.


Dla użytkowników ceniących sobie niezawodność i tradycję, proponujemy kategorię "Chainmail - kolczugowe". Produkty, jakie tu oferujemy, takie jak fartuchy i rękawice wykonane w technologii kolczugowej, to połączenie historycznej trwałości z nowoczesnym designem i ochroną. Dla maksymalnego komfortu dostępny jest również napinacz do kolczug, który gwarantuje perfekcyjne dopasowanie. Aby dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej formie ochrony, zapraszamy do odwiedzin strony: Chainmail - kolczugowe.


Nasz asortyment kierujemy także do profesjonalistów z branży gastronomicznej, oferując im "Bluzy kucharskie". W tej kategorii nie brakuje funkcjonalnych i stylowych rozwiązań, w których każdy kucharz, zarówno amator, jak i specjalista, znajdzie coś dla siebie. Bluzy z długim rękawem zapewniają ochronę przed gorącem i zachlapaniami, natomiast bluzy z krótkim rękawem są idealne na gorące dni spędzane przy kuchennym blacie. Technologia meshair, z której wykonane są nasze bluzy, zapewnia niespotykaną dotąd wentylację i komfort noszenia. Nasza kolekcja zawiera modele zarówno damskie, jak i męskie, które możecie Państwo przeglądać, odwiedzając: Bluzy kucharskie.


Równocześnie trzeba pamiętać o pozostałym ważnym wyposażeniu BHP, które jest kluczowe dla bezpieczeństwa i efektywności pracy, takim jak "Ochraniacze na kolana" zapewniające komfort przy pracy w pozycji klęczącej, "Rękawice antystatyczne" pozwalające na bezpieczną pracę z elementami elektronicznymi, "Kaski bezpieczeństwa" chroniące głowę przed uderzeniami czy "Kamizelki robocze", które są nieodłącznym elementem wielu zawodów, zapewniając widoczność i dodatkowe kieszenie. Ponadto, "Zasłony trudnopalne" stanowią istotny element zabezpieczenia miejsc pracy, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia pożaru.

Sklep i Hurtownia BHP Łomianki - Artykuły BHP online