G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Legionowo - Ochronniki słuchu

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to renomowany sklep internetowy, który cieszy się zaufaniem licznych klientów z Legionowa, dzięki szerokiej ofercie produktów ochronnych i akcesoriów BHP. Nasza hurtownia dostarcza rozwiązania zarówno dla indywidualnych odbiorców, jak i dużych przedsiębiorstw, zapewniając optymalne zabezpieczenie na każdym stanowisku pracy.


Jedną z kluczowych kategorii naszej oferty jest szeroki asortyment Lokalizatorów GPS, które stanowią podstawowe narzędzie dla zapewnienia bezpieczeństwa i efektywności zarządzania flotą pojazdów. Doskonałe do monitorowania lokalizacji sprzętów i pojazdów, gwarantują kontrolę nad przemieszczaniem się obiektów.


Specjalistyczne Ochronniki słuchu to kolejna pozycja w naszej ofercie, która pozwala chronić słuch użytkowników w środowiskach o wysokim poziomie hałasu. Nauszniki oraz ochronniki zaprojektowane są nie tylko z myślą o wydajnym tłumieniu szkodliwych dźwięków, lecz również o komforcie noszenia.


W odpowiedzi na potrzeby branż przemysłowych, które wymagają skutecznej interwencji przy wyciekach oleju i substancji ropopochodnych, proponujemy niezawodne Sorbenty olejowe. Zestawy absorbcyjne zapewniają szybką reakcję, a maty oraz rolki sorbentów - precyzyjne wchłanianie niepożądanych płynów.


W kategorii Wodoodpornej, oddychającej i wiatroszczelnej odzieży roboczej WX3 dostępne są rozwiązania dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i funkcjonalność. Oferujemy polar, kurtki, bezrękawniki, ogrodniczki, a także koszulki polo. Zaawansowane technologicznie spodnie zapewniają trwałość użytkowania.


Dla osób pracujących na wysokościach wyjątkowo ważny jest wybór odpowiednich zabezpieczeń. Dlatego w naszej ofercie znajdują się Bloki samohamowne, które dzięki różnym systemom lin i taśm dostarczają niezbędnych zabezpieczeń. Bloki te gwarantują szybką i skuteczną ochronę przed upadkiem.


Zagrożeniem dla oczu mogą być nie tylko materiały stałe, ale również ciecze i gazy. Proponujemy Gogle ochronne dopasowane do różnych warunków pracy – od niewentylowanych modeli po gogle z wentylacją, które zapobiegają parowaniu, oraz modele skutecznie izolujące od czynników zewnętrznych.


Wysokie ryzyko wdychania szkodliwych cząstek mogą niwelować Półmaski jednorazowe FFP3, zaprojektowane tak, aby skutecznie oczyszczać powietrze z bakterii, wirusów oraz drobnych cząsteczek stałych. Jest to kategoria skierowana do osób pracujących w warunkach narażenia na drobne zanieczyszczenia.


Funkcjonalność stanowiska pracy można zwiększyć za pomocą Urządzeń kotwiących, które zapewniają bezpieczeństwo przy pracy na wysokościach. Produkty te, jak liny i taśmy kotwiące, są niezastąpione w miejscach trudno dostępnych i wymagają konkretnych systemów zabezpieczających.


W naszej ofercie posiadamy również szeroką gamę Dodatków, które zwiększają komfort pracy i zapewniają dodatkową funkcjonalność. Wkładki amortyzujące, bezpieczne noże, wymienne ostrza czy magnetyczne latarki do hełmu to produkty zaprojektowane z myślą o potrzebach profesjonalistów.


Natomiast dla branży transportowej oferujemy specjalistyczne Wodoodporne kurtki robocze odblaskowe dla kierowców, które zapewniają widoczność i ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi. Idealne dla zawodowych kierowców i wszystkich, którzy pracują w terenie.


W Sklepie i hurtowni BHP - PLATWAR.COM dbamy o kompleksowe zabezpieczenie przed zagrożeniami w miejscu pracy, dostarczając produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów z Legionowa.

Sklep i Hurtownia BHP Legionowo - Artykuły BHP online