G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Kutno - Przeciwdeszczowy Softshell

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to cenione przez klientów miejsce, które zdobyło uznanie wśród wielu odbiorców w Kutnie. Choć sklep nie mieści się w tej lokalizacji fizycznie, to dzięki wygodnej platformie online dostarcza najwyższej jakości produkty niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z różnorodnym asortymentem skierowanym do różnych branż. Oferujemy szeroką gamę produktów, które są nie tylko funkcjonalne, ale również odpowiadają na wszelkie normy i standardy BHP.


Pierwszą z proponowanych kategorii stanowią Torby podręczne, które są specjalnie zaprojektowane, aby sprostać potrzebom profesjonalistów różnych specjalności. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu są one niezawodne i odpowiadają na wymagania użytkowników. Torby wodoodporne chronią ważne dokumenty i narzędzia przed negatywnym wpływem wilgoci, a torby podróżne na kółkach gwarantują komfort przemieszczania się z cięższym sprzętem.


W sklepie PLATWAR.COM nie zabrakło również miejsca na zaawansowane rozwiązania w dziedzinie ochrony osobistej, jak Odzież jednorazowa. Ta kategoria to odpowiedź na potrzeby środowisk, gdzie higiena stanowi podstawowy element oceny ryzyka zawodowego. Płaszcze jednorazowe, fartuchy ochronne, ochraniacze na obuwie czy czepek jednorazowy służą jako pierwsza linia obrony przed zanieczyszczeniami czy patogenami.


Kiedy mowa o bezpieczeństwie, nie można pominąć Butów roboczych – kluczowego elementu wyposażenia każdego pracownika. Oferujemy obuwie wykonane z najlepszych materiałów, które zapewniają ochronę przed różnego rodzaju urazami, czy to mechanicznymi, czy spowodowanymi przez czynniki środowiskowe. Każda para to połączenie ergonomii, wytrzymałości i ochrony.


Wśród produktów koniecznych dla osób pracujących na wysokościach mamy Akcesoria do ochrony przed upadkiem. Oferujemy sprzęt, który wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, takie jak ściągane torby nylonowe, taśmy podtrzymujące czy karabińczyki z blokadą. Każdy element sprzętu jest wytrzymały i zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.


Dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnych rozwiązań do przenoszenia swoich narzędzi, proponujemy sekcję Torby na bagaż i narzędzia. W tej kategorii znajdą Państwo torby idealne do przechowywania obuwia roboczego oraz narzędzi. Pasy narzędziowe oraz torby na kółkach umożliwiają efektywne organizowanie przestrzeni roboczej oraz łatwy transport potrzebnego sprzętu.


Bizflame Ultra to linie odzieży roboczej, która z powodzeniem odpowiada na potrzeby tysięcy klientów, wymagających zarówno ochrony przed ogniem, jak i komfortu użytkowania. Mając na uwadze najwyższe standardy, oferujemy kombinezony, ogrodniczki oraz spodnie trudnopalne, które sprawdzają się w nawet najbardziej wymagających warunkach.


Dla osób poszukujących odzieży, która połączy wygodę noszenia z ochroną przed deszczem, mamy w ofercie Przeciwdeszczowy Softshell. Warianty damskie i męskie przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie dopasowanie i ochronę w zmiennych warunkach pogodowych. Dzięki warstwowej budowie Softshelli zapewniają ochronę przed wilgocią, utrzymując przy tym optymalny mikroklimat dla ciała.


Na zakończenie warto zwrócić uwagę na kategorię Torby na narzędzia, która jest wymarzonym miejscem dla każdego majsterkowicza i fachowca. W naszej ofercie znajdą Państwo wytrzymałe oraz funkcjonalne torby, które sprawią, że każde narzędzie będzie dobrze zorganizowane i zawsze pod ręką.


Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni BHP PLATWAR.COM, która dzięki wiarygodności i zaufaniu klientów z Kutna oraz innych miast, zdobyła miano niezawodnego dostawcy produktów BHP, na które można liczyć.

Sklep i Hurtownia BHP Kutno - Artykuły BHP online