G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Kraków - Odzież ostrzegawcza Portwest Texo

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to renomowany dostawca szerokiej gamy artykułów ochronnych dla wymagających klientów z Krakowa i innych rejonów Polski. W naszej ofercie internetowej znajdą Państwo produkty zaprojektowane z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie oraz komforcie użytkowania w różnych warunkach pracy. Cieszymy się zaufaniem wielu stałych klientów, którzy doceniają nasze doświadczenie oraz wysoką jakość obsługi.


W naszym asortymencie znajduje się różnorodność odzieży ochronnej, dostosowanej do specyficznych potrzeb i standardów BHP. Każda kategoria w naszym sklepie to gwarancja zadowolenia i bezpieczeństwa, będącego priorytetem w każdym miejscu pracy.


Odkryj naszą kolekcję Odzież ostrzegawcza MeshAir, która zapewnia widoczność i komfort nawet w najbardziej wymagających warunkach. Produkty z linii MeshAir są wynikiem połączenia najwyższej jakości materiałów z innowacyjnemi rozwiązaniami technologicznymi, zwiększają bezpieczeństwo w miejscach, gdzie dobrze widoczne ubranie jest kluczowe.


Specjalistyczna Ochrona przed przecięciem to kategoria dla tych, którzy potrzebują najwyższej klasy zabezpieczenia. Odzież robocza wyproduowana z materiałów odpornych na przecięcia zapewnia ochronę na najwyższym poziomie. Odkryj nasze bojówki, fartuchy oraz koszulki polo, a także rękawice antyprzecięciowe do kompletnej ochrony.


Zapewnij swoim stopom bezpieczeństwo dzięki Obuwie robocze z mikrofibry - CompositeLite Microfibre, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oferuje wygodę przez cały dzień pracy.


Poczuj bezpieczeństwo i komfort z Odzież ostrzegawcza Portwest Texo. Ta kolekcja gwarantuje nie tylko doskonałą widoczność, ale także wygodę użytkowania, niezależnie od warunków atmosferycznych i intensywności wykonywanych czynności.


Chronisz się przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi? Wybierz naszą Klasyczną odzież przeciwdeszczową, która stanowi niezawodną barierę przed deszczem i utrzymuje ciepło.


Zadbaj o zdrowie twoich dróg oddechowych z naszą ofertą Ochrona dróg oddechowych. Proponujemy specjalistyczne maski i filtry, które chronią przed szkodliwymi substancjami w powietrzu.


W ramach kompleksowego wyposażenia zawodowego, oferujemy także Obuwie zawodowe, które charakteryzuje się wyjątkową trwałością i bezpieczeństwem użytkowania na każdym gruncie.


Dla osób pracujących z piłami łańcuchowymi przygotowaliśmy wyjątkową linię Odzież Oak do ochrony przed piłą łańcuchową, która zapewnia wysoki poziom ochrony oraz komfort podczas użytkowania.

Sklep i Hurtownia BHP Kraków - Artykuły BHP online