G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Kobyłka - Półmaski ochronne - Akcesoria BHP

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to renomowany dostawca wysokiej jakości wyposażenia ochronnego dla profesjonalistów z różnych branż. Cieszymy się zaufaniem wielu klientów z Kobyłki, a nasza oferta dostępna online umożliwia szybkie i wygodne zakupy z dowolnego miejsca.


Nasz asortyment, składający się z szerokiej gamy produktów BHP, odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy między innymi Buty robocze, które są nieodzownym elementem wyposażenia każdego pracownika. Ich główną rolą jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu w trakcie pracy. Buty te wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ochronę przed różnego rodzaju urazami i niekorzystnymi warunkami środowiskowymi. Nasi klienci mogą wybierać wśród modeli idealnych dla profesjonalistów z każdej branży, łączących w sobie funkcjonalność z nowoczesnym designem.


Kolejną kategorią, którą chcemy Państwu zaproponować, jest specjalistyczna Odzież ochronna Bizflame. Nie podajemy opisu tej kategorii, jednakże możemy zapewnić, że ta odzież jest wysoce ceniona przez naszych klientów ze względu na swoje właściwości ognioodporne i antystatyczne, co sprawia, że jest nieocenionym wyborem dla profesjonalnych spawaczy oraz pracowników, którzy wymagają dodatkowej ochrony przeciwogniowej w codziennej pracy.


Nasza oferta obejmuje również różnorodne Okulary, dzięki którym ochrona oczu staje się prosta i skuteczna. Okulary robocze są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, zapewniając komfort i funkcjonalność dla każdego pracownika. Okulary spawalnicze oferują optymalną ochronę, łącząc tradycyjny wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dla osób narażonych na silne odblaski światła polecamy okulary polaryzacyjne, które minimalizują ryzyko oślepiania. Modele na okulary korekcyjne gwarantują natomiast zachowanie ostrości widzenia podczas pracy.


Nie zapominamy też o ochronie ciała. W tym celu w naszym sklepie znajdą Państwo Odzież ostrzegawcza oddychająca 300D, która jest zaprojektowana tak, aby zapewnić zarówno widoczność, jak i komfort noszenia w różnych warunkach pogodowych. Wysokiej jakości kurtki, ogrodniczki, spodnie odblaskowe oraz spodnie projektowane są z myślą o długotrwałym użytkowaniu oraz funkcjonalności. Odpowiadając na potrzeby naszych klientek, oferujemy również kurtki damskie, łączące w sobie elegancję i kobiecy krój z niezawodną funkcjonalnością i bezpieczeństwem.


W dziedzinie ochrony stóp szczególnie polecamy Obuwie antystatyczne Steelite ESD. Jest to specjalistyczne obuwie stworzone dla pracowników z przemysłu elektronicznego. Obuwie antystatyczne cechuje się nie tylko wysokim poziomem bezpieczeństwa, ale i komfortem noszenia, co uzyskano dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii.


Nasza oferta to także szeroki wybór rękawic BHP, w tym rękawice spawalnicze, oferujące wyjątkową ochronę w trakcie prac spawalniczych oraz rękawice przeciwprzecięciowe, które są niezastąpione tam, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z ostrymi przedmiotami. Additionally, the range includes spawalnicze torby that are robust and practical, providing an easy way to transport and protect spawalnicze accessories.


As easily accessible online distributors, we guarantee fast delivery and professional service to Kobylka and all of Poland. Trust and customer satisfaction are at the forefront of everything we do. Visit us at PLATWAR.COM to ensure comprehensive safety at work.

Sklep i Hurtownia BHP Kobyłka - Artykuły BHP online