G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Knurów - Odzież BHP - Torby robocze

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM prezentuje unikalną ofertę artykułów niezbędnych do zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasze usługi cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów z całej Polski, w tym także z Knurów, gdzie z powodzeniem zaopatrujemy wiele przedsiębiorstw i indywidualnych klientów. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie w naszym szerokim asortymencie produktów.


Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją Produktów trudnopalnych. Oferujemy tutaj nie tylko kombinezony gwarantujące kompleksową ochronę, ale również skórzane akcesoria jak kaptury, rękawy, spodnie oraz fartuchy idealne do pracy w ekstremalnych warunkach. W naszej ofercie dostępne są również kurtki antystatyczne, wodoodporne, a także spodnie, bluzy, koszulki polo i kamizelki trudnopalne, które w połączeniu z szortami trudnopalnymi oraz rękawicami spawalniczymi zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Ochrona ta jest dodatkowo wzmocniona przez proponowane przez nas zasłony trudnopalne, które znajdują zastosowanie w wielu przestrzeniach roboczych.


Pragniemy również zwrócić uwagę na naszą gamę Klasycznej odzieży przeciwdeszczowej, która spełnia wymagania różnych branż dzięki wytrzymałości i skutecznej ochronie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nasze spodnie i kurtki przeciwdeszczowe są wyznacznikiem jakości, trwałości oraz praktyczności. Idealnym wyborem dla osób pracujących na zewnątrz, bez względu na pogodę, jest nasz płaszcz przeciwdeszczowy, a dla tych poszukujących kompleksowej ochrony proponujemy zestaw kurtka + spodnie.


Kolejnym ważnym elementem naszej oferty są Filtry do masek, które odpowiadają międzynarodowym normom takim jak EN 143, EN 14387, EN 149, i EN 148-1. Nasze filtry kombinowane gwarantują wszechstronną ochronę przed gazami i cząstkami, a także oferujemy filtry cząsteczkowe chroniące przed drobnymi cząstkami. Opracowane z myślą o najwyższych standardach bezpieczeństwa nasze certyfikowane filtry do masek, dostosowane do różnych typów masek, z połączeniem bagnetowym i specjalnym gwintem, są gwarancją zdrowia i komfortu pracy.


Dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo, polecamy przeróżne modele Obuwia. W naszym asortymencie znajdą Państwo kalosze, trzewiki, sztyblety, mokasyny, sandały, a także buty bezpieczne oraz buty sportowe. Każda para łączy tradycję z nowoczesnym wzornictwem oraz komfortem użytkowania. Nasze produkty są projektowane tak, aby zapewnić maksymalną ochronę przy jednoczesnym zachowaniu estetyki. Aby jeszcze bardziej podnieść stopień ochrony i komfortu, oferujemy wkładki żelowe, których amortyzacyjne właściwości doceni każdy pracownik.


Bezpieczeństwo na wysokościach to jeden z kluczowych aspektów działalności wielu przedsiębiorstw, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszymi Zestawami chroniącymi przed upadkiem, które są dostosowane do konkretnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy innowacyjne rozwiązania takie jak zestaw samozaciskowy czy zestaw do rusztowań, które zabezpieczają pracownika przed skutkami niefortunnego upadku podczas pracy na wysokości.


Nasza oferta to również dodatkowe elementy BHP takie jak okulary przeciwsłoneczne BHP, niezwykle ważne zwłaszcza w letnim okresie czy kamizelki odblaskowe, podnoszące poziom bezpieczeństwa szczególnie w pracy o słabej widoczności.


Zaprzęgając do współpracy najlepszych dostawców oraz fachowców w dziedzinie BHP, stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy bez wyjątku znajdzie niezbędne akcesoria i odzież ochronną. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym PLATWAR.COM, który zdobył szerokie grono zaufanych klientów również w Knurów i okolicach. Zapewniamy kompleksową opiekę, doradztwo i szybką realizację zamówień. Z nami praca staje się bezpieczniejsza i przyjemniejsza!

Sklep i Hurtownia BHP Knurów - Artykuły BHP online