G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Działdowo - Ochraniacze słuchu - Buty przemysłowe

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to wiodący dostawca wyposażenia i akcesoriów chroniących zdrowie oraz życie pracowników w różnych branżach. Nasz asortyment jest dostępny online dla klientów z Działdowa, gdzie cieszymy się uznaniem i zaufaniem wielu zadowolonych użytkowników. Jako internetowy punkt handlowy, stawiamy na szeroki wybór i najwyższą jakość produktów.


Posiadamy w ofercie różnorodne Czapki antyskalpowe, które są gwarancją bezpieczeństwa dla każdego, kto pracuje w warunkach zwiększonego ryzyka urazów głowy. Przeglądając naszą ofertę pod adresem Czapki antyskalpowe, znajdą Państwo zarówno modele z długim, jak i krótkim daszkiem, które zapewniają ochronę i dopasowanie według indywidualnych wymagań. Niektóre z nich wyposażono w innowacyjne rozwiązania takie jak światła LED, co jest dodatkowym atutem. Cechuje je również lekkość oraz ergonomiczny design, dzięki czemu są wygodne nawet podczas długotrwałej pracy.


Rękawice skórzane są nieodzownym elementem wyposażenia zapewniającym ochronę dłoni. W naszym sklepie oferujemy modele ocieplane, w tym te ocieplane polarem, które znajdą Państwo pod adresem Rękawice skórzane. Zapewniają one komfort w chłodne dni i są dostępne z różnymi rodzajami wzmocnień. Nasza dwuwarstwowa konstrukcja rękawic skórzanych oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, podczas gdy rękawice ze skóry meblowej są wyjątkowo odporne na przekłucia i przetarcia.


Innowacyjne rozwiązania w zakresie odzieży roboczej można znaleźć w naszej kategorii Inteligentna odzież robocza, gdzie koncentrujemy się na zastosowaniu najnowszych technologii, by zwiększyć komfort i efektywność użytkowników.


Rękawice do prac ogólnych są przeznaczone do wielu zastosowań. W ofercie, którą prezentujemy pod linkiem Rękawice do prac ogólnych, można znaleźć rękawice piankowe nitrylowe, bambusowe, powlekane, z lateksową powłoką a także modele ostrzegawcze. Przystosowane są do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu w trakcie różnorodnych prac.


Dla tych, którzy pracują w ekstremalnych warunkach, nasz asortyment zawiera także Kombinezony spawalnicze oraz Kombinezony trudnopalne z serii Bizflame 88/12. Znajdą Państwo je pod adresem Bizflame 88/12. Są one niezastąpione dla zapewnienia wyjątkowej ochrony przed ogniem, iskrami, a także zapewniają duży komfort użytkowania.


Nie zapominamy również o ochronie wzroku i twarzy - Gogle i inne akcesoria z kategorii Ochrona oczu oraz Ochrona twarzy są dostępne w naszym sklepie, umożliwiając kompleksowe wyposażenie pracowników w niezbędne środki ochrony indywidualnej.


Nasz sklep internetowy PLATWAR.COM staje się miejscem, gdzie potrzeby naszych klientów są dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szeroką gamę produktów BHP najwyższej jakości, które są wynikiem doświadczenia, wiedzy i zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług.

Sklep i Hurtownia BHP Działdowo - Artykuły BHP online