G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Ciechocinek - Fartuchy robocze - Okulary ochronne

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to renomowany dostawca artykułów ochronnych, który zdobył zaufanie wielu klientów w Ciechocinku, dostarczając rozwiązania, które służą bezpieczeństwu i komfortowi pracy w różnych branżach. Dzięki sklepowi internetowemu dostępnemu pod adresem https://platwar.com, klienci mają możliwość zakupu wysokiej jakości produktów, co sprawia, że jest to wygodny sposób na zaopatrzenie się w potrzebne wyposażenie, bez względu na to, gdzie się znajdują.


Wśród szerokiej gamy produktów, nasz sklep oferuje między innymi trwałe i bezpieczne Rękawice skórzane, które stanowią nieodzowny element wyposażenia osobistego w wielu pracach wymagających solidnej ochrony. Rękawice te zapewniają nie tylko ochronę przed czynnikami mechanicznymi, ale również komfort użytkowania dzięki zastosowaniu ocieplenia polarowego. Dzięki wzmocnieniom w kluczowych miejscach oraz dwuwarstwowej konstrukcji, użytkownik może być pewien, że wybiera produkt najwyższej jakości, który wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki.


Dla tych, którzy cenią sobie kompleksową ochronę, oferujemy także zestawy ochronne renomowanej marki Portwest, które zostały zaprojektowane z myślą o optymalnym bezpieczeństwie i wygodzie użytkownika. Dostępne na naszej stronie Zestawy ochronne Portwest łączą w sobie funkcjonalność i trwałość, dzięki czemu są idealnym wyborem dla profesjonalistów.


Nasz sklep ma również w ofercie obuwie ochronne są to buty o wysokich standardach bezpieczeństwa, które gwarantują ochronę w warunkach wilgotnych i mokrych, zapewniając stabilność i komfort użytkowania. Warto przekonać się o ich zaletach, klikając CompositeLite Aqua, gdzie znajduje się pełna oferta tego rodzaju obuwia.


Dla pracowników leśnictwa i osób, które zawodowo mają do czynienia z obsługą pił łańcuchowych, priorytetem jest ochrona przed przecięciem. Sklep PLATWAR.COM proponuje zatem specjalistyczną Odzież Oak do ochrony przed piłą łańcuchową, która została zaprojektowana tak, aby zminimalizować ryzyko urazów związanych z pracą z urządzeniami tnącymi. Kurtki, spodnie, bluzy oraz ogrodniczki marki Oak to odzież najwyższej jakości z certyfikacją, która gwarantują bezpieczeństwo oraz wygodę.


Nie wolno zapominać także o tym, że nieszczęśliwe wypadki potrafią zdarzyć się niespodziewanie, dlatego niezwykle istotne jest, aby posiadać podstawowy zestaw pierwszej pomocy. W naszej ofercie znajduje się wyposażenie, które może okazać się nieocenione w przypadku nagłych sytuacji. Nasza Pierwsza pomoc obejmuje apteczki samochodowe i zestawy pierwszej pomocy, które zawierają wszystkie kluczowe elementy pozwalające na udzielenie pierwszej pomocy zarówno w warunkach pracy, jak i w podróży.


Wszystkie kategorie naszego sklepu uzupełnione są o produkty, które niosą ze sobą dodatkową ochronę. Bluzy trudnopalne zapewniają ochronę przed działaniem wysokich temperatur i ogniem, zakładając przy tym komfort noszenia. Taśmy odblaskowe stosowane na odzieży zwiększają widoczność i bezpieczeństwo, szczególnie po zmroku. Dostępne w sklepie fartuchy robocze gwarantują wygodę oraz ochronę przed zabrudzeniem, jak również mechanicznymi uszkodzeniami powierzchni ciała. Koszule trudnopalne oferują zarówno funkcjonalność jak i estetykę, jednocześnie spełniając wszystkie normy bezpieczeństwa. Natomiast kurtki odblaskowe to nieodzowny element ubrania dla każdego, kto pracuje w warunkach zmniejszonej widoczności lub nocą.


Wszystkie wymienione produkty stanowią tylko fragment asortymentu dostępnego w naszym sklepie internetowym, który z dnia na dzień poszerza swoją ofertę, śledząc najnowsze trendy i wymagania w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie i wyboru rozwiązań ochronnych, które najlepiej spełnią Państwa oczekiwania.

Sklep i Hurtownia BHP Ciechocinek - Artykuły BHP online