G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Chojnice - Ochrona przed upadkiem

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to zaufana platforma zakupowa, która cieszy się dużym uznaniem wśród klientów w Chojnice. Oferujemy szeroki asortyment produktów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, które odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.


Ochrona rąk jest kluczowa w wielu branżach, dlatego nasze Rękawice chroniące przed gorącem to niezbędne wyposażenie dla osób narażonych na wysokie temperatury. Zapewniają one nie tylko ochronę, ale i komfort pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.


Praca na otwartym powietrzu wymaga odpowiedniego ubioru zwłaszcza podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Dlatego też w Przeciwdeszczowa odzież robocza odblaskowa znajdą Państwo ubrania zapewniające ochronę przed deszczem oraz zwiększoną widoczność dzięki elementom odblaskowym.


Niższe temperatury i prace wykonywane na świeżym powietrzu nie są problemem, dzięki naszym Szortom ostrzegawczym, które nie tylko zabezpieczają przed chłodem, ale także podnoszą poziom bezpieczeństwa poprzez poprawę widoczności pracownika.


Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo na wysokościach oferując kompleksowe rozwiązania w kategorii Ochrona przed upadkiem. Szelki, linki z amortyzatorami, a także inne akcesoria zwiększają szanse na uniknięcie wypadku przy pracy na wysokości.


W bogatej ofercie Rękawice można znaleźć modele przystosowane do pracy w niskich temperaturach, odporne na przecięcia czy agresywne substancje chemiczne. Różnorodność typów i zastosowań sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Specjalnie dla Pań, stworzyliśmy linię Odzież ostrzegawcza damska, która łączy bezpieczeństwo z modnym designem. Damskie spodnie robocze czy koszulki z odblaskami zapewniają komfort i ochronę.


W kategorii Ochrona przed przecięciem prezentujemy odzież i rękawice, które dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów skutecznie chronią przed urazami. Wysokiej jakości tkaniny zapewniają długotrwałe użytkowanie i są nieocenionym wsparciem w codziennej pracy.


Dla osób, które cenią sobie aktywny styl pracy, polecamy Buty robocze sportowe. To idealne połączenie wygody, funkcjonalności i stylu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Ochrona oczu jest równie ważna co reszta ciała - w naszej ofercie Dodatki do ochrony oczu można znaleźć akcesoria, które pomagają utrzymać okulary i gogle w idealnym stanie, zwiększając tym samym komfort i bezpieczeństwo pracy.


Na koniec chcielibyśmy polecić nasze Obuwie antypoślizgowe CompositeLite Grip, które łączy w sobie nowoczesny design z najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Zastosowanie zaawansowanych technologii zapewnia doskonałą przyczepność na różnorodnych powierzchniach.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu online, gdzie znajdą Państwo produkty, które zwiększą poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy. Nasz sklep jest odpowiedzią na potrzeby zarówno indywidualnych konsumentów, jak i dużych przedsiębiorstw. Postaw na bezpieczeństwo z PLATWAR.COM.

Sklep i Hurtownia BHP Chojnice - Artykuły BHP online