G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Chełmno - Torby robocze - Rękawice przeciwprzecięciowe

Sklep i hurtownia BHP – PLATWAR.COM to miejsce, które zyskało zaufanie szerokiego grona klientów, w tym także tych z miejscowości Chełmno. Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych artykułów i odzieży ochronnej, niezbędnych w wielu sektorach przemysłu. Nasz wyjątkowy asortyment to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu pracy.


Nasze przedsiębiorstwo nie posiada fizycznej siedziby w Chełmnie, jednak dzięki platformie e-commerce PLATWAR.COM, mieszkańcy tego miasta mają nieograniczony dostęp do szerokiej gamy produktów BHP, które pomogą im chronić życie i zdrowie na każdym kroku.


W PLATWAR.COM, szczególnie doceniane przez fachowców i profesjonalistów jest nasze Wysokie obuwie robocze, które zapewnia komfort i ochronę w trudnych warunkach pracy. Solidna konstrukcja odporna na zniszczenia i dostosowana do różnego rodzaju podłoża to cecha charakterystyczna tej kategorii obuwia.


Przebojem ostatnich sezonów okazały się Buty robocze sportowe, które łączą dynamiczny design z funkcjonalnością. Stworzone z myślą o osobach, które pragną wygody oraz stylu i są aktywnymi profesjonalistami. Te buty gwarantują wsparcie i lekkość niezbędne do wydajnej pracy przez cały dzień, a jednocześnie spełniają niższe standardy ochrony pracowników.


Nie zapominamy również o tych, dla których praca w ekstremalnych warunkach wymaga specjalistycznego podejścia. To właśnie dla nich przygotowaliśmy sekcję Odzież ochronna Bizflame Multi-Hazard, w której znajdują się produkty odpowiadające na potrzeby pracowników narażonych na różnorodne zagrożenia.


Dbamy o bezpieczeństwo w każdym aspekcie pracy, dlatego też w ofercie posiadamy Modaflame Softshell – nowoczesne rozwiązania, które chronią przed ogniem i gwarantują utrzymanie ciepła oraz wygodę użytkowania dzięki innowacyjnym materiałom.


Ochrona dłoni to kluczowy aspekt dla wielu specjalistów, a Rękawice Antyprzecięciowe Portwest CT to produkt, który nie ma sobie równych, jeśli chodzi o połączenie wygody z ochroną na najwyższym poziomie zgodnie z normami EN 388.


Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów BHP w naszym sklepie, gdzie znajdziesz także Bluzy trudnopalne, które są niezbędne w miejscach, gdzie występuje wysokie ryzyko pożaru, a także Kurtki spawalnicze dla profesjonalistów zajmujących się spawaniem.


W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć także Kasków roboczych i Kasków trudnopalnych, które chronią głowę przed urazami mechanicznymi i wysokimi temperaturami. Szeroki wybór modele pozwala na dostosowanie kasku do wymagań specyficznych dla różnorodnych branż i profesji.


Sklep internetowy PLATWAR.COM to nie tylko miejsce, gdzie w wygodny sposób zaopatrzysz się w potrzebne artykuły, ale to także centrum wiedzy na temat najnowszych trendów i rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi eksperci chętnie służą radą i pomocą, aby zakupy w naszym sklepie były świadome i trafione w dziesiątkę.


Zaufaj doświadczeniu, profesjonalizmowi i szerokiemu asortymentowi sklepu i hurtowni BHP – PLATWAR.COM i zapewnij sobie i swoim pracownikom bezpieczne warunki pracy już dziś.

Sklep i Hurtownia BHP Chełmno - Artykuły BHP online