G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Brzeszcze - Rękawice spawalnicze - Opaski robocze

Sklep i hurtownia BHP PLATWAR.COM to dynamicznie rozwijająca się platforma e-commerce, oferująca szeroki asortyment wyposażenia ochronnego i odzieży roboczej najwyższej jakości. Jesteśmy źródłem zaufania dla wielu klientów w Brzeszcze, dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu oraz bogatej ofercie produktów spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa.


Nasz internetowy sklep z odzieżą BHP hojnie zaspokaja potrzeby pracowników pragnących efektywności i komfortu, oferując szeroką gamę wyrobów takich jak buty przemysłowe, szorty odblaskowe, koszule robocze, przyłbice spawalnicze oraz półmaski ochronne, wszystko dostępne w zasięgu kilku kliknięć.


Wśród naszych flagowych produktów znajdują się Wodoodporne buty robocze do pracy w ciężkich warunkach, które są niezawodnym towarzyszem dla osób pracujących w wymagających i wilgotnych środowiskach. Oferowane obuwie zachowuje suchość i ciepło stóp, zapewniając równocześnie odpowiednią przyczepność i stabilność.


Dbając o maksymalną ochronę pracowniczej stopy, oferujemy Bezpieczne obuwie robocze z podnoskiem S3 S4 S5. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją Portwest Pro, gdzie bezpieczeństwo spotyka się z nowoczesnym designem. Nasz sztyblet bezpieczny łączy w sobie elegancję z ochroną, idealny dla profesjonalistów ceniących sobie styl i funkcjonalność. Trzewik bezpieczny z linii Portwest Pro gwarantuje komfort noszenia przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dla tych, którzy pracują w trudniejszych warunkach, nasz kalosz bezpieczny oferuje nieprzemakalność i ochronę.


Niezastąpioną rolę w branży pełni też odzież ochronna, a nasza Antystatyczna i mikroporowata odzież robocza Biztex Micro to kwintesencja tej kategorii. Biztex Micro to innowacyjna linia odzieży roboczej, łącząca zaawansowaną technologię z komfortem. Nasze kombinezony gwarantują optymalną ochronę i przewiewność, narękawniki skutecznie chronią, nie ograniczając ruchów, a ochronniki obuwia łączą wytrzymałość z lekkością. Wybierając Biztex Micro, stawiasz na nowoczesność, bezpieczeństwo i funkcjonalność w pracy.


Nie możemy zapomnieć o nieodzownym asortymencie dodatkowym, jakim są Akcesoria toteż w naszym sklepie znajdziecie Państwo wszechstronny wybór produktów dodatkowych, które dopełniają podstawowy ekwipunek każdego pracownika BHP, w tym elementy odblaskowe zwiększające widoczność na terenach budowy czy przy drogach.


W upalne dni nieocenione okazują się być nasze Kamizelki chłodzące, które pozwalają utrzymać niską temperaturę ciała, gwarantując komfort pracy nawet w ekstremalnych warunkach. W kategorii Kamizelki chłodzące znajdziesz profesjonalne rozwiązania dla pracowników w trudnych warunkach. Nasze kamizelki robocze zapewniają skuteczną ochronę przed upałem, gwarantując komfort pracy nawet w najbardziej ekstremalnych temperaturach. Lekkość, wydajność i trwałość w jednym.


Rzesza zadowolonych klientów w Brzeszcze i nie tylko jest dowodem na niezawodność naszego sklepu BHP PLATWAR.COM. Stawiamy na jakość, komfort użytkowania, a przede wszystkim na bezpieczeństwo użytkowników, dostarczając produkty, które są nie tylko niezawodne, ale również estetycznie wykonane. Zapewniamy, że każdy zakup w naszym sklepie to inwestycja w bezpieczną przyszłość na różnorodnych polach zawodowych. Zapraszamy do składania zamówień i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Sklep i Hurtownia BHP Brzeszcze - Artykuły BHP online