G456YER.webp__PID:41ec89ee-42ac-4438-95f9-5e63624dc7b0

Kamizelki 

Odzież robocza

Odzież robocza

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzeg.

Spodnie robocze

Spodnie robocze

Odzież kucharska

Odzież kucharska

Ochrona głowy

Ochrona głowy

Rękawice robocze

Rękawice robocze

FP20WHR.webp__PID:c4e3bed3-d9ee-4954-ac6c-0b352b05cd83

Praca na wysokości

Sklep BHP Braniewo - Koszule spawalnicze - Odzież odblaskowa

Sklep i hurtownia BHP - PLATWAR.COM to ceniona platforma zakupowa dostępna dla klientów w Braniewie. Nasz asortyment jest szeroki i zróżnicowany, odpowiadając na potrzeby bezpieczeństwa oraz komfortu pracy w różnych branżach. Sklep PLATWAR.COM cieszy się zaufaniem setek klientów w Braniewie dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej obsłudze oraz błyskawicznej wysyłce.


Jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa odzież robocza stanowi niezastąpione wyposażenie każdej osoby pracującej w wymagających warunkach. W szczególności Odzież ostrzegawcza 300D Industry wyznacza nowe standardy w branży, łącząc trwałość materiałów z funkcjonalnością designu. Każda kurtka odblaskowa, spodnie ostrzegawcze oraz ocieplacze zostały stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnej widoczności zarówno w dzień, jak i nocą. Warstwa 300D Industry chroni również przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, zapewniając użytkownikowi komfort pracy w każdych warunkach.


Wysokiej jakości Gogle są absolutnie niezbędne, by skutecznie zabezpieczyć oczy przed urazami mechanicznymi, skutkami działania światła czy kontaktu z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Z oferty sklepu PLATWAR.COM warto wyeksponować modele ultralekkie, które łączą w sobie wygodę użytkowania z doskonałą ochroną. Ponadto, niezaleznie czy potrzebujesz gogli wentylowanych, czy hermetycznych, znajdziesz tu rozwiązanie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb zawodowych.


Ochrona przed deszczem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi jest kluczową kwestią. Odzież ostrzegawcza przeciwdeszczowa Bizflame Rain to gwarancja nieprzemakalności oraz antystatyczności, co jest istotne w wielu sektorach przemysłu. Od kurtki po kombinezony, każdy element odzieży zaprojektowano z myślą o maksymalnej ochronie i widoczności, co jest obietnicą bezpieczeństwa dla każdego pracownika.


Dłonie to jedne z najbardziej narażonych części ciała podczas wykonywania pracy zawodowej. Właśnie dlatego nasze Rękawice oferują szeroki wachlarz ochrony. Od tych zaprojektowanych do pracy w niskich temperaturach, przez modele antyprzecięciowe, aż po rękawice nitrylowe odpornę na działanie środków chemicznych. Dla osób, które potrzebują wyjątkowego komfortu, polecamy wytrzymałe i elastyczne rękawice powlekane.


Dopełnieniem ochrony osobistej są profesjonalne Akcesoria do ochrony głowy. W asortymencie dostępne są różnorodne uzupełnienia do hełmów, które zwiększają ich funkcjonalność. Oferujemy między innymi wymienne soczewki, które poprawiają widoczność użytkownika czy zimowe ocieplacze zapewniające ochronę w niskich temperaturach.


W dziedzinie bezpieczeństwa nie można również zapominać o takich aspektach, jak ochrona oczu. Okulary przeciwsłoneczne BHP są kluczowym dodatkiem dla każdego, kto wykonuje prace na zewnątrz. Zapewniają one ochronę przed promieniowaniem UV oraz przed mechanicznymi uszkodzeniami, gwarantując komfort i bezpieczeństwo pracy w słoneczne dni.


Ponadto, nasz sklep to także miejsce, gdzie można nabyć niezbędne Ubrania ochronne, Torby spawalnicze, oraz Maska trudnopalne, które są nieocenionymi elementami wyposażenia w wielu specjalistycznych zawodach. Kaski są kolejnymi produktami, których jakość i funkcjonalność wykonania przekłada się na bezpieczeństwo użytkowników w każdej sytuacji.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu online, gdzie szeroki asortyment produktów BHP czeka na odkrycie. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet. Dołącz do grona ufających nam klientów z Braniewa i przekonaj się sam o wyjątkowości naszych produktów.

Sklep i Hurtownia BHP Braniewo - Artykuły BHP online